Компанія Partner Trade https://partnertrade.org/dostavka/dostavka-v-ssha-iz-ukrainy/ пропонує своїм клієнтам послуги якісної доставки товарів з України в США.

Чи могли б ви коли не будь подумати про те, що у вас з’явиться можливість торгувати з США не виходячи з дому? Ця можливість ще кілька років тому здавалась би фантастикою, але сьогодні це реальність. Більше того, це чудова можливість вийти на новий рівень торгівлі і, відповідно, заробляти більше.

Дійсно, ринок США – це величезна можливість вигідно продати свій товар, звичайно, якщо він якісний і зможе конкурувати з місцевими товаровиробниками.  Практика показує, що величезна кількість галузей України могла б бути успішною на американському ринку. До того ж купівельна спроможність громадян США в рази вища за українську, а отже товар можна реалізувати значно вигідніше.

Раніше головною перешкодою у торгівлі з США була доставка, яка була практично не можливою. Якщо у підприємців і з’являлась така можливість, то через величезні тарифи, вона ставала нерентабельною. Багатьох не влаштовувала і якість доставки, яка точно не відповідала ціні і призводила до збитків.

Але ситуація змінилася з появою сучасних компаній, які здійснюють доставку товарів до США. Тепер нашим виробникам став доступний фулфілмент, тобто комплекс операцій від запиту товару до його доставки на склад USA.  Такі компанії надали  можливість якісно і дешево переправляти вантажі з України в США. Тепер кожен виробник має чудову можливість скористатися якісною доставкою посилок і найкоротші терміни доставити свою продукцію на один з найбільших ринків світу, який без найменшого сумніву є ринок Сполучених Штатів Америки!

Приємно, що тепер у нас є можливість працювати прямо з дому, адже у вас з’являється можливість замовити послугу онлайн і працівники компанії самі заберуть і доставлять вантаж з вашого складу. Тобто, більшість операцій можна провести і без вашої участі, але, водночас, під вашим контролем. Це чудова можливість і вийти на Аmazon!