Вийшов в світ новий номер ямпільської інформаційно-аналітичної газети «Ямпіль.INFO».  На відміну від більшості інформаційних ресурсів, газета «Ямпіль.INFO» не містить «гарячих» новин та інформаційних повідомлень – всі найсвіжіші новини ямпільчани і так можуть дізнатись першими на сторінках інтернет-газети. Навпаки, «Ямпіль.INFO» несе виключно виважені, аналітичні матеріали про найактуальніші проблеми та перспективи ямпільської громади. Тож, «Ямпіль.INFO» – газета не для всіх, а для вузького кола тих ямпільчан, які вміють мислити, аналізувати та робити власні висновки. Якщо це не про Вас, то не витрачайте даремно час, якщо ж Ви звикли завжди «дивитись в корінь», то Ви оціните вісім сторінок актуальної та збалансованої інформації, коментарі перших осіб селища та району, думки експертів, різні точки зору.

Перший номер «Ямпіль.INFO» спричинив чимало обговорень у ямпільчан, новий випуск обіцяє стати ще більш актуальним. Зокрема, він розкаже про екологічне лихо, яке експерти пророкують ямпільчанам вже в наступному році, про «шалені» штрафи за паління в кафе, на автобусній зупинці та інших громадських місцях Ямполя, про політику нового директора районної спортивної школи та інші кадрові зміни. Не обійшов увагою «Ямпіль.INFO» і головну тему тижня  – підготовку селища до Нового Року та Різдва. Окрім того, продовжилась постійна рубрика «Ямпіль і ямпільчани» про визначних мешканців селища, розміщено докладний гороскоп на 2013 рік та багато іншого.

«Ямпіль.INFO» – це газета ямпільчан, про ямпільчан та для ямпільчан. Для тих з них, які люблять своє селище та хочуть жити в ньому комфортно.

Видання розповсюджується через редакцію районної газети «Голос часу», магазини «Клас», «Дивосвіт» та Універмаг. Рекомендована ціна: 2, 25

error: Content is protected !!