В бюджеті Ямполя заклали 10 мільйонів на апарат селищної ради, на розвиток населеного пункту коштів не знайшлося

Сьогодні депутати Ямпільської селищної ради ухвалили Бюджет територіальної громади на 2021 рік. За головний фінансовий документ проголосувало 16 депутатів, 3 були проти, 1 – утримався  

Під час обговорення питання в сесійній залі голова депутатської групи «Наш дім – Ямпіль» Олександр Соломко звернув увагу колег, що в проекті бюджету не закладено жодної копійки на ремонти доріг, тротуарів та вуличного освітлення, при цьому на утримання апарату селищної ради з преміями керівництву виділяється понад 10 мільйонів гривень.

Голова селищної ради Ольга Губар відповіла, що кошти на капітальні ремонти не закладаються саме на цій сесії і у подальшому до цього питання планують повернутись.

-До цього питання ми повернемося трішки пізніше, коли будемо розуміти, скільки коштів нам потрібно виділити на співфінансування проектів, які нам вдасться залучити, – зазначила Ольга Губар. –Все, що залишиться, ми, звичайно, виділимо на капітальні ремонти. У селищної ради багато потреб.

На питання звідки у селищного бюджету з’явиться на це ресурс, якщо в ньому не вистачає коштів навіть на виплату двох місячних фондів заробітної плати працівникам установ соціальної сфери, Ольга Губар відповіла, що кошти плануються з вільного залишку. А ще звинуватила депутата в упередженості.

-Я розумію, що у вас до мене особиста … агресія. Щоб я не зробила – погано. Скажу відразу: на прикрашання ялинки нуль з бюджету, на Діда Мороза – нуль, – зазначила селищний голова.

Слово взяв і депутат Віталій Бойко, який у своєму виступі звернув увагу на велику незабезпеченість з виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ і наголосив на тому, що допомоги селищному бюджету очікувати нізвідки. Тож закликав керівників установ не допустити заборгованості з виплати заробітної плати. Крім того, Віталій Вячеславович  висловив сумнів у доцільності відкриття старостівських округів в Імшані та Привокзальному, адже це потягне за собою додаткові витрати з бюджету.

Після палкого обговорення Ольга Губар поставила проект бюджету на голосування. «Проти» проголосували троє депутатів: О. Соломко, Р.Доценко, О.Гарбузов., В. Бойко утримався, решта депутатів проголосували «за».

Тож головний кошторис Ямпільської громади на 2021 рік ухвалено і ми можемо проаналізувати, куди будуть витрачені гроші платників податків.

11 thoughts on “В бюджеті Ямполя заклали 10 мільйонів на апарат селищної ради, на розвиток населеного пункту коштів не знайшлося

 1. Тут даже комментировать нечего. Тупик. Зачем содержать кого то из денег налогоплательщиков если пользы от содержания 0.Это сравни плате за доставку газа когда на сам газ денег уже нет.

 2. Підтримую Бойко на 100%. Не треба ніяких старост в Імшані і Привокзальному. Там населення вимирає. Скільки там людей проживає? Комусь потрібна посада? Хай йдуть в центр зайнятості. Всю районну раду і адміністрацію тягнуть в селищну раду. Навіщо вони там потрібні? Яка ефективність їхньої роботи?

 3. Нормально, да. На Деда Мороза нуль, на елку нуль. А на премии 100 % есть. Взяла лестницу и своих оленей и погнала елку наряжать. А то уже людям на елке не игрушки надо чтобы весели а староста.

 4. Проклёнов людских не боитесь депутаты, тянущие руки вверх?

  1. Я вот тоже не понимаю) зачем возмущаться всем так, если все депутаты поддерживают Губарь??? Мозги появятся когда-нибудь? Или только язык есть жопу лизать???

 5. Ознакомившись с изложенным возникло много вопросов. Первая пара из них.
  — Когда перестанем боятся идентифицировать своё мнение?
  — Имеют ли депутаты вносить предложения по увеличению доходной части бюджета и сколько таких предложений было внесено, и кем?

 6. Пригнічує авторитарна політична культура голови ОТГ. Опозиція сприймається як особистий ворог, а не як інтелектуальний опонент. А той факт, що керівництво спершу піклуєтся про свої зарплати, а вже потім про потреби громади – говорить сам за себе.

 7. Надо организоваться и выйти на перекрытие дороги с требованиями!!!

 8. Кто из нас пошел составлять конкуренцию нынешним управленцам? Мы честно работали, а они направили свои мозги и время на то, чтобы быть у власти. Они нашли нужную крышу и изучили, как получить голоса. Если вы до сих пор думаете, что при молчаливом согласии народа власть добровольно будет делать все для него, а себе в карман будет дожить адекватную зарплату – вы ошибаетесь. Митинги, пикеты, юридическая подкованность каждого-это может дать результат. Но всякому важнее его огород и две свиньи, поэтому законы изучать мало кто будет. А тем более бороться за депутатские места. Так же и на уровне области–тому, кто выживает, не до борьбы со злом. Поэтому приходят те, у кого есть подстраховка-нужные сильные связи, деньги…На корабле не может быть сто капитанов, кто им будет-решает хитрость и знания.

 9. вот распределили бюджет, так распределили…
  низкий поклон вам безмозглые депутаты.., а что будете делать целый год,….ах да….считать зарплату и премии…….

Comments are closed.