НАШ КРАЙ ініціює позачергову сесію облради через підвищення тарифів на тепло на 25% та на газ

З нового року жителям Сумщини доведеться значно збільшити свої особисті видатки на оплату комунальних послуг. Крім, раніше анонсованого підвищення тарифів на газ на 14 % та майже удвічі на електроенергію, українців, відповідно до рішення НКРЕКП, очікує значне підвищення тарифів на опалення. Саме через це рішення національного регулятора, фракція політичної партії «НАШ КРАЙ» в Сумський обласній раді звернулася до голови обласної ради щодо скликання позачергової сесії та прийняття звернення до вищих органів влади про недопущення підняття тарифної сітки для виробників теплової енергії на ТЕЦ.

«Кожні вибори всі кажуть, що треба знижувати тарифи, знижувати, знижувати і знижувати. Пройшли вибори і от тарифи підвищились», – говорить депутат Сумської обласної ради, голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва Євген Южаков.

Згідно з розрахунками, які неодноразово подавалися до місцевих органів влади, вже зараз тарифи можна зменшити. Зокрема, в обласному центрі, де Сумська ТЕЦ належить громаді і знаходиться в оренді у приватного підприємця.

«Кілька місяців тому я оприлюднив результати розслідування, згідно з якими, якщо прибрати зовнішнє управління та «схеми» у паливно-енергетичному комплексі, то тарифи можна було б знизити на третину. Але замість зниження маємо чергове підвищення», – зазначає лідер партії «Наш край» на Сумщині, народний депутат Андрій Деркач.

Влада відмовляється від боротьби з корупцією, а жителі Сумщини отримують підвищення тарифів, зазначають у «НАШОМУ КРАЇ».

«Сьогодні нас вчергове «зробили». Ми маємо 25% підвищення тарифів на тепло. Кажуть подорожчали газ, світло, тому виробники теплової енергії підвищують нам тарифи. Якщо у нас відібрали можливість працювати, якщо у нас забрали можливість жити по європейських нормах, то ми сьогодні вимагаємо можливості для людей просто жити у теплі та платити за це обґрунтовану ціну», – говорить голова фракції партії «НАШ КРАЙ» в обласній раді Валерій Волков.

Фракція партії «НАШ КРАЙ» у Сумській обласній раді звернулася до голови обласної ради про скликання позачергової сесії щодо розгляду звернення до вищих органів влади про недопущення підвищення тарифів.

«В умовах зростання безробіття через кризу в економіці та заходів влади під час пандемії коронавірусу, скорочення соціальних видатків та відсутність коштів на виплату премій медикам у держбюджеті-2021, відмови підвищити зарплати вчителям тощо, підвищення тарифів призведе до ще більшого зниження рівня життя сумчан та посилення соціальної напруги», – йдеться у зверненні.

4 thoughts on “НАШ КРАЙ ініціює позачергову сесію облради через підвищення тарифів на тепло на 25% та на газ

  1. Ну и что этот шум? уже пиарятся даже на повышении комуналки. Вся движуха ради того, чтобы на позачерговой сессии просто обратится к президенту, что ничего ясень пень не даст? Он как бы в курсе, все люди его))) Я конечно понимаю, что тарифы это плохо и что облрада бессильна, но пиарится на всем, что движется, это ребят зашквар!

    1. ну да, куда им с таким пиаром, то ли забота- 70% премии учителям от дворника, а не кажется ли вам, что это функция начальника отдела образования

  2. А не кажется ли Вам. что отдел образования и его начальник подченении главе администрации. Без решения которого ни одна копейка не будет с бюджета профинансирована. Разпоряжение о финансировании подписивает только глава РДА..А некоторие писатели не знают к чему прицепиться…Молодец Дворник что смог собрать деньги і отдал их людям…Смог бюджет виполнить ..и ето при том что доходную часть райбюджета приходилось увеличивать на 2 миллиона больше от его первоначального размера…

  3. Белопольци, заберите назад своего супер руководителя…нам уже хватит его заботы и его грустных стихов))

Comments are closed.