15 гра з серії Grand Theft Auto https://retromagaz.com/product/ps4-igra-gta-5-premium-online-edition-sub-novyy відрізняється одночасною присутністю 3-х героїв, яких можна перемикати практично в будь-який час. У цій версії гравець отримує повну свободу, він може вибрати життя звичайного городянина, безперешкодно переміщатися по населеному пункту, грабувати перехожих або викрадати автомобілі. Кожен з трьох персонажів наділений власними унікальними здібностями.

Що є в Grand Theft Auto?

Перший герой вміє уповільнювати час в процесі пересування на авто, другий робить те ж саме, але під час перестрілки. Третій здатний перевтілюватися в божевільного Берсерка, що дозволяє йому в кілька разів збільшувати завдану шкоду.15# Grand Theft Auto V | Wiki | Игры Это Супер!!! Amino

Події розгортаються у 2013 році в міфічному місті Лос-Сантос, який існує на протязі декількох попередніх версій гри. Сюжет побудований на черговій зустрічі колишніх товаришів з темним минулим Майкла і Тревел, які задумали пограбувати Федеральне Сховище Сполучених Штатів, де зберігається понад 200 мільйонів доларів.

Розробники придумали для головних героїв безліч захопливих сюжетів, перешкод і пригод. Залежно від поточних подій гравця чекає одна з трьох абсолютно різних кінцівок. Це абсолютно нове рішення, яке є тільки в 15 серії GTA5.

Філософія гри полягає в тому, що кожен герой, це відбиток внутрішнього світу самого гравця:

  1. Майкл. Це сформовані звички та життєвий досвід, які створюють певний комфорт, але не дають йти далі, і тягнуть в стандартну побутову прірву стабільності, де все життя йде за класичним колом. Тут варто задуматися, як правильно використовувати вироблений автоматизм і розбавити його легкою неадекватністю.
  2. Франклін. Це бажання і цілі користувача, можливість щось міняти. Персонаж показує, що іноді стає тісно у своєму убогому маленькому світі пороків і пристрастей і виникає необхідність рухатися далі. Без цілей і бажань складно прожити красиву цікаву, захопливе життя, вони повинні вносити корективи в стабільність і розширювати перспективи особистості.
  3. Тревор. Це хаос, руйнування і повна свобода особистості. У будь-яких діях героя немає логіки й принципів. Для цієї людини немає авторитетів, у нього немає гальм. Бажання звільнитися від кайданів буття є у кожної людини, тільки не всі здатні переступити червону межу і випустити власних демонів назовні, хоча іноді необхідно плюнути на все і робити те, що хочеш, а не те, що чекають від тебе інші.

Нова серія гарантує масу нових вражень і цікавих сюжетів, відмінних від попередніх версій. GTA5 стане захопливою пригодою для любителів жанру Action.