Після звернення ямпільських депутатів розпочався ямковий ремонт дороги по вулиці 75-тої Гвардійської дивізії

ДП «Дороги Сумщини» дало доручення на проведення ямкового ремонту ділянки дороги Ямпіль-Орлівка-Свеса-М.Буда-Княжичі, яка в Ямполі проходить вулицею 75 Гвардійської дивізії

Ще наприкінці минулого року депутати Ямпільської селищної ради О. Соломко, О. Гарбузов та Р. Доценко звернулись до Сумської обласної державної адміністрації з проханням відремонтувати аварійну ділянку дороги від перехрестя з дорогою С.Буда-Ямпіль-Береза і до виїзду з селища Ямпіль.

У листі –відповіді чиновники облдержадміністрації пообіцяли розглянути пропозицію про капітальний ремонт цієї ділянки при формуванні переліку  об’єктів будівництва на 2021 рік. Зараз же було прийнято рішення провести ямковий ремонт і ліквідувати ями, які протягом багатьох років ускладнювали проїзд на цій ділянці.

Крім зазначеної дороги, депутати підняли питання поточного ремонту дороги Ямпіль-Прудище-Папірня по селу Прудище та капітального ремонту дороги Т-19-15 КПП “Середина-Буда” – Ямпіль – Береза з під’їздом до м. Дружби на ділянці по смт Ямпіль (від залізничного переїзду до мосту через річку Івотка).

У відповіді Сумської облдержадміністрації йдеться, що питання ремонту цієї ділянки розглядається і він може бути проведено в 2021 році

«При формуванні пропозицій до переліку об’єктів капітального та поточного середнього ремонтів автомобільних доріг загального користування державного значення ділянку вищезазначеної автомобільної дороги буде включено на 2021 рік», – зазначається у документі.

2 thoughts on “Після звернення ямпільських депутатів розпочався ямковий ремонт дороги по вулиці 75-тої Гвардійської дивізії

  1. Спасибо тройке единственно нормальных депутатов за старания!

  2. Очень большая надежда на людей,которые пришли в депутатсво представлять интересы поселка,а не просто “тянут руки”за обещанные земельные участки и т.д. Будем надеяться,что у молодежи все получится!удачи!

Comments are closed.