Ямпільська ОТГ отримала 2,6 мільйона вільного залишку з бюджету колишнього Ямпільського району

За інформацією фінансового відділу Ямпільської райдержадміністрації Сумської області, незважаючи на непросту економічну ситуацію в минулому році, райдержадміністрація змогла забезпечити виконання дохідної частини районного бюджету на 101,1% від запланованого. Перевиконання бюджету досягнуто, незважаючи на те, що протягом минулого року проведено уточнення районного бюджету Ямпільського району за доходами на суму близько 2 млн. гривень (в сторону збільшення)

Про це інформує офіційний сайт Ямпільської райдержадміністрації

Зведений бюджет  Ямпільського району виконаний на 102,8%. Найкращий результат 2020 року по виконанню сільського бюджету забезпечила Паліївська сільська рада, отримавши 111,9% від запланованих доходів, а найгірше в питанні виконання бюджету спрацювала Степненська сільська рада -96,8% від затвердженого бюджету.

Голова Ямпільської райдержадміністрації Сумської області Сергій ДВОРНИК висловив задоволення тим фактом, що вдалося забезпечити виконання бюджету в межах затверджених призначень і тим, що станом на 01.01.2021 рік вільний залишок у сумі 1 355 572 гривень передано бюджету смт Свеса і 2 617 666 гривень – до бюджету смт Ямпіль. Ці кошти будуть значною    допомогою  цим громадам  для  реалізації намічених планів у поточному році.

1 836 142 гривень вільного залишку, що утворився в районному бюджеті, згідно чинного законодавства передаються до районного бюджету новоствореному Шосткинському району.

Всі призначення, що були заплановані в районному бюджеті, виконані в повному обсязі.

Ямпільська райдержадміністрація Сумської області продемонструвала добрий приклад Свеській та Ямпільській громадам в питанні роботи по забезпеченню виконання бюджету.

6 thoughts on “Ямпільська ОТГ отримала 2,6 мільйона вільного залишку з бюджету колишнього Ямпільського району

  1. Интересно, а как делили вільний залишок? Чем руководстовались? Можно узнать?

    1. Механізм дуже простий. Він передбачений в нормах діючого законодавства.Залишки на рахунках місцевих рад.що входять до складу Свеси відійшли цій громаді.залишки рад які об’єдналися в складі Ямпільської громади до Ямполя.А все.що залишилось на рахунках районного бюджету відійшло в Шосткінський район…Віддати своїм установам ці кошти уже не було можливості бо районна рада утратила свої повноваження після місцевих виборів…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *