Ямпільська ОТГ отримала 2,6 мільйона вільного залишку з бюджету колишнього Ямпільського району

За інформацією фінансового відділу Ямпільської райдержадміністрації Сумської області, незважаючи на непросту економічну ситуацію в минулому році, райдержадміністрація змогла забезпечити виконання дохідної частини районного бюджету на 101,1% від запланованого. Перевиконання бюджету досягнуто, незважаючи на те, що протягом минулого року проведено уточнення районного бюджету Ямпільського району за доходами на суму близько 2 млн. гривень (в сторону збільшення)

Про це інформує офіційний сайт Ямпільської райдержадміністрації

Зведений бюджет  Ямпільського району виконаний на 102,8%. Найкращий результат 2020 року по виконанню сільського бюджету забезпечила Паліївська сільська рада, отримавши 111,9% від запланованих доходів, а найгірше в питанні виконання бюджету спрацювала Степненська сільська рада -96,8% від затвердженого бюджету.

Голова Ямпільської райдержадміністрації Сумської області Сергій ДВОРНИК висловив задоволення тим фактом, що вдалося забезпечити виконання бюджету в межах затверджених призначень і тим, що станом на 01.01.2021 рік вільний залишок у сумі 1 355 572 гривень передано бюджету смт Свеса і 2 617 666 гривень – до бюджету смт Ямпіль. Ці кошти будуть значною    допомогою  цим громадам  для  реалізації намічених планів у поточному році.

1 836 142 гривень вільного залишку, що утворився в районному бюджеті, згідно чинного законодавства передаються до районного бюджету новоствореному Шосткинському району.

Всі призначення, що були заплановані в районному бюджеті, виконані в повному обсязі.

Ямпільська райдержадміністрація Сумської області продемонструвала добрий приклад Свеській та Ямпільській громадам в питанні роботи по забезпеченню виконання бюджету.

6 thoughts on “Ямпільська ОТГ отримала 2,6 мільйона вільного залишку з бюджету колишнього Ямпільського району

  1. Интересно, а как делили вільний залишок? Чем руководстовались? Можно узнать?

    1. Механізм дуже простий. Він передбачений в нормах діючого законодавства.Залишки на рахунках місцевих рад.що входять до складу Свеси відійшли цій громаді.залишки рад які об’єдналися в складі Ямпільської громади до Ямполя.А все.що залишилось на рахунках районного бюджету відійшло в Шосткінський район…Віддати своїм установам ці кошти уже не було можливості бо районна рада утратила свої повноваження після місцевих виборів…

  2. Хтось може знає, що за підписи збирають по Ямполю? Щодо якого питання?

Comments are closed.