В Дружбі розпочалась процедура затвердження нових тарифів на житлово-комунальні послуги

Проекти рішень про затвердження нових тарифів опублікував Виконком Дружбівської міської ради

Проектом рішення «Про затвердження економічно – обгрунтованих тарифів на послуги з централізованого водопостачання ПП  «БУДКОМФОРТ ДРУЖБА», пропонується встановити тариф на водопостачання для населення24,91 за 1 м. куб. з ПДВ.

Проектом рішення «Про затвердження економічно–обгрунтованих тарифів на послуги з централізованого водовідведення  ПП  «БУДКОМФОРТ ДРУЖБА», пропонується тариф на водовідведення для населення 23,40 грн. за 1 м. куб. з ПДВ

Проектом рішення «Про затвердження економічно – обгрунтованих тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів КП «КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ ДРУЖБА – СЕРВІС», пропонують тариф на вивезення сміття для населення27,32 грн. за 1 м. куб. з ПДВ.

Проектом рішення «Про затвердження економічно – обґрунтованих тарифів на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій  КП «КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ ДРУЖБА – СЕРВІС», пропонують встановити тариф2, 94 за 1 м. кв. з ПДВ.

3 thoughts on “В Дружбі розпочалась процедура затвердження нових тарифів на житлово-комунальні послуги

  1. А де в Ямполі зниження ціни на воду? Мабуть вибори пройшли і обрані своі обіцянки враз забули. Мабуть тільки премій чекають…((((

    1. Ціни на воду і газ в Ямполі будуть вищі ніж у Київі.Вам говорили,про
      сили,щоб не вибирали цю проДеркачьовську злодійку Губарь.Ні,так і вибрали.Ви скулити будете,а вона отримує 300 тис грв в місяць!Радійте “снигурачкою”

Comments are closed.