Суші та інша традиційна японська їжа мають велику популярність у світі. Людей приваблює незвичайний смак, екзотична естетика, особливий колорит таких страв. Але багато хто залишає себе без цього задоволення через страх заподіяти шкоди організму. Суші рецепти ґрунтуються на рибі та морепродуктах, які практично не обробляються. Чи існує можливість насолодитись чудовим смаком японської кухні абсолютно безпечно для здоров’я? KILOGRAM. SUSHI PROJECT точно знає — так, можна!

Ці люди мають потрібний досвід, знання, навички та шалене бажання дарувати людям неповторний смак без шкоди організму. Компанія прагне відповідності найвищим стандартам в усіх напрямках: приготування їжі, обладнання, естетичність, сервіс…

Перевірені постачальники та безпечне транспортування сировини

Дуже важливо з якої сировини створюється їжа. Для японських страв продукти необхідно закуповувати в далеких країнах. Тому ми співпрацюємо виключно з постачальниками, які мають досвід, гарну репутацію, усі потрібні документи та відповідні сертифікати якості. Також ми стежимо за процесом транспортування: продукти мають перевозитись в належних умовах з максимальним збереженням свіжості та якості.

Для запобігання псування риби та морських дарів існують сучасні технології, які повністю убезпечують сировину від пошкодження. Метод шокового заморожування дає можливість не тільки транспортувати сировину у відмінному стані, а й знищити усі шкідливі бактерії в ній. Саме таким способом вона доставляється в наші ресторани.

Найкраще обладнання для безпечного зберігання продуктів

Ми створили найкращі умови зберігання продуктів та суворо стежимо за дотриманням терміну їх придатності. Для цього на кухні є морозильні камери та холодильне оснащення. Щоб підтримувати належну температуру для риби і морепродуктів навіть під час обробки та приготування, встановлено столи з постійним охолодженням. Все устаткування регулярно дезинфікується.

Для того, щоб овочі та фрукти не втрачали свіжості й смаку наші працівники застосовують особливі бокси, де можна підтримувати необхідний температурний режим та рівень вологості.

Новітні технології на кухні

Створення страв відбувається з жорстким дотриманням всіх умов сучасних реалій — працівники обов’язково носять захисні маски та одноразові рукавички, контролюється їх температура тіла.

Щоб клієнт отримав своє замовлення швидко та у належному стані, на кухні компанії використовуються найновіші технології. Завдяки цьому можна зробити заготовки продуктів й підтримувати їх відповідному вигляді потрібний час. Рис на суші ретельно промивається у спеціальному посуді з нержавіючої сталі високої якості, відварюється у пароварці, що дає змогу досягти ідеальної стадії проварки. Для зберігання готового рису застосовуються інші прилади, які можуть тримати його в такому стані скільки потрібно.

Приготування риби та морепродуктів — це справжнє мистецтво. Тут важливо все. Спочатку рибу очищують за допомогою відповідного оснащення — сучасних рибочисток та щипців. Далі нарізають охайними шматочками ножами з високоякісного металу та зі специфічно заточеним лезом.

Оскільки для приготування суші потребує великої кількості овочів, їх треба дрібно нарізати у великій кількості. На кухні KILOGRAM.SUSHI PROJECT для цього застосовуються овочерізки. Це скорочує час приготування страв.

Як замовити доставку суші

Щоб насолодитися смаком суші вдома, слід зробити замовлення через спеціальну форму на сайті або за телефоном. Для цього варто ознайомитися з суші меню у Вінниці. Адже ми пропонуємо широкий асортимент страв: суші, салат, роли, сашимі, суші сети, супи та багато іншого. Одразу після того, як ваше замовлення прийняте, шеф-кухарі розпочнуть його приготування. Коли все буде готово кур‘єр без будь-яких затримок привезе страви. Доставка суші здійснюється за допомогою сучасних твердих термосумок. Ми проводимо суші акції, за якими можна отримати страву за зниженою ціною.

KILOGRAM. SUSHI PROJECT — це зручність, якість, безпека та неперевершений смак!