Першим немовлям, що народилось в 2013 році на Ямпільщини стала дівчинка. Шостого січня близько восьмої години ранку щастя завітало до родини Юрія та Наталії Долгорукових з села Орлівки, подружжя вирішило назвати дівчинку Софійкою. Як повідомила завідуюча пологовим відділенням Оксана Крамська, пологи пройшли вдало, Софія повністю здорова, вага немовля становить 4 кг 300 грамів.

Софійка стала справжнім подарунком до Різдва – розповідає мати дитини Наталія Долгорукова. Ми з чоловіком дуже хотіли дівчинку, проте стать дитини до пологів ми не знали, тож дуже зраділи нашій першій дитинці.

Тимчасом в пологовому відділені чекають народження нових ямпільчан, лише в 2012 році тут народилось сто сорок дітей, що на тридцять п’ять більше ніж в попередньому році.

1 thought on “Софійка – перше немовля Нового Року

  1. Очень рада за семью Долгоруковых,а вот моего ребенка ямпольская больница не уберегла,они не сумели провести должное лечение после операции на аппендицит,в организм попала инфекция в следствии чего ребенок замер на 22 неделе жизни,я проклинаю ямпольскую больницу,и всех ее врачей-коновалов,это не больница – это морг,сколько уже жизней матерей и их нерожденных детей она забрала и покалечила,об этом можно писать очень долго,но не дай Бог хоть одной матери испытать это страшное чувство – рождение мертвого ребенка.Милые,дорогие женщины ходите к специалистам,ведите учет свой беременности у нормальных врачей.

Comments are closed.

error: Content is protected !!