Фотоспогади про життя Ямпільського механічного заводу в 80-х роках

До вашої уваги чергова добірка історичних фотографій з особистого архіву Сергія Одарченка.

У 80-х роках на найбільшому промисловому підприємстві Ямполя працювало більше тисячі людей. Окрім ямпільчан, на заводі працювали жителі Свеси, Дружби та всіх сільських населених пунктів району.

Ямпільський філіал Київського заводу «Радіоприлад», як спочатку називалось підприємство, започаткували в 1968 році. Тоді воно працювала на початку вулиці Глухівський шлях, де для його потреб переобладнали приміщення колишньої міжрайбази, побутового комбінату, районного комітету партії. А в 1975 році завод отримав новий  виробничий корпус, адмінкорпус і котельню на вулиці Ботанічній.

У новому корпусі відкрилися трансформаторний, штампувальний, гальванічний, литейний, метизний цехи, а на старій площадці залишилися інструментальний цех, ремонтно-будівельна дільниця, транспортний цех, відкрився цех для виготовлення вузлів кормо-збирального комбайну КУФ-1-8.

В 90-х роках минулого століття Ямпільський механічний завод чекали важкі часи, які призвели до банкрутства підприємства. Але його виробнича база була збережена і на ній сьогодні працює ТОВ «Ямпільський ливарний механічний завод». На жаль, це нове підприємство поки що неможна назвати містоутворюючим, як по за кількістю працівників, так і рівнем сплати податків.

9 thoughts on “Фотоспогади про життя Ямпільського механічного заводу в 80-х роках

  1. хоть и не застал те времена, очень интересная рубрика. Никогда не помешает)

  2. Сергей Иванович я же писал,что будет успех фото-ретро рубрики.Публикуй и дальше.Фото интересны не только старшей возрастной категории но и молодежи.Ведь на многих их родственники. Так держать.

  3. З нетерпінням чекаю на фоторепортаж життя Ямпільського механічного заводу 40 років потому.

  4. Спасибо за фото!очень нужна такая рубрика!очень интересно!

  5. Большое спасибо за воспоминания. Публикуйте еще. Очень интересно посмотреть на прошлое, очень жаль ,что не сохранили завод.

Comments are closed.