Вибір корпоративного букету — завжди особлива і хвилююча подія, адже в колективі працюють різні за темпераментом і характером люди. Недивно, що догодити колезі чи керівнику буває складно. Загалом, призначення квітів — викликати приємні емоції, підняти настрій, додати до атмосфери яскравих барв. Тому, обираючи букет для цієї події, слід враховувати правила етикету, особисті вподобання гостей та ідею свята.Цветы в коробке "25 красных роз" — заказать букет с доставкой в Киев, Одессу, Львов, Харьков, Днепр и по всей Украине — Flowers.ua

На що звернути увагу

  1. По-перше, слід визначитися з кількістю присутніх на корпоративі, а також, з якого приводу відбудеться захід. Це дозволить розрахувати необхідну кількість букетів та їхню мету. Адже квітами можна не тільки прикрасити зал, але й подарувати їх колегам в якості привітання зі святом. Наприклад, на 8 березня кожній жінці буде приємно отримати троянди: https://shop.camellia.ua/ua/catalog/cat-1/rose, а до Нового року доречно обрати тематичні композиції з лілей або астромерій, прикрашених хвойними гілками, паличками кориці та сріблястою мішурою.

  2. По-друге, важливо приділити увагу керівникові. Підібрати для боса ексклюзивну квіткову композицію можна, якщо знати риси його характеру. Строгий та відповідальний керівник оцінить стриманий, але вишуканий букет з гербер чи троянд на високих стеблах. Якщо компанією керує весела, легка на підйом людина, вдалим рішенням буде подарувати їй яскравий букет з сюрпризом. На жінку-лідера справить враження витончена композиція з троянд, лілей, орхідей, айстр або хризантем. Червоні троянди — завжди виграшний варіант, адже ці квіти символізують любов і повагу до людини, яка їх отримує.

Навіть якщо корпоративні свята зазвичай проходять у веселій та безтурботній атмосфері, слід пам’ятати про діловий етикет. Це означає, що квіткові композиції мають бути стриманими, не виглядати занадто дешево або навпаки — дуже дорого. Якщо необхідно обрати букети для колег, з якими ви підтримуєте суто професійні відносини, то краще віддати перевагу не надто яскравим квітам у гарній упаковці. Купить Экзотический сад - доставка цветов Запорожье | UFL

Уникайте крайнощів

Букети пастельних відтінків ризикують залишитися непоміченими, а екзотичні рослини зазвичай мають сильний аромат, на який у когось із присутніх може бути алергія.

Якщо на корпоративі очікується візит іноземних гостей, варто заздалегідь поцікавитися, які традиції, пов’язані з даруванням квітів, існують у їхній країні. У випадку, коли штат співробітників є невеликим, можна замовити для кожного колеги індивідуальну композицію з його/її улюблених квітів. Ефектно виглядатимуть монохромні букети, але цей варіант варто узгодити з тематикою свята.

Важливий момент

І пам’ятайте, що немає людини, яка б не раділа квітам, адже ними милується око та душа. Тож обирайте їх з натхненням та любов’ю, але дотримуйтеся правил професійного етикету. І тоді букет із пишних троянд, ніжних ромашок або чудових нарцисів подарує незабутній настрій вашим колегам та стане справжньою прикрасою корпоративного свята.