Стало відомо, скільки ямпільчани платитимуть за газ в лютому

Як повідомила директор ТОВ «СУМИГАЗ ЗБУТ» Олена РУДЕНКО, згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 18.01.2021 №25, ціна газу для клієнтів ТОВ «СУМИГАЗ ЗБУТ» у лютому становитиме 6,99 грн за кубометр без урахування вартості доставки газу

«Хочемо звернути увагу, що наші споживачі почнуть платити за спеціальною ціною за спожитий газ у лютому та березні. За січень вони отримають платіжки з нарахуваннями за ціною 9,91 грн за кубометр», – зазначила Олена Руденко.

За її словами, з 1 серпня в Україні було скасовано державне регулювання ціни на природний газ для побутових споживачів. Тепер кожен постачальник енергоресурсу самостійно визначає ціну, яка залежить, насамперед, від вартості газу на європейських біржах, так як ресурс газу закупляється на європейських хабах.

У Європі впродовж останніх місяців спостерігались тенденції до здорожчання газу. До прикладу, ціна газу на європейському хабі TTF з 25 листопада по 24 грудня зросла на 25,7%, а на хабі NCG на 26,8%. Падіння ціни в весняно-літній період та здорожчання блакитного палива в опалювальний сезон – це явище, до якого вже звикли в країнах світу, де діє ринок газу. У ТОВ «Сумигаз Збут» підвищили вартість газу лише на 11,7%.

Приклади країн-членів ЄС свідчать, що найефективнішим рішенням у ситуації зростання цін на енергоносії є збільшення адресних субсидій для вразливих категорій споживачів.

В умовах вільного ринку газу «Сумигаз Збут» продовжуватиме безперебійну подачу блакитного палива всім категоріям споживачів Сумщини. А це понад 360 тис. домогосподарств.

«Також хочу повідомити, що з 15 серпня до 30 вересня 2020 року у нас тривала акція «ТВОЯ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНІСТЬ», під час якої можна було закупити газ за ціною від 4,49 грн до 5,49 грн за кубометр. Цією пропозицію скористалося більше тисячі наших клієнтів», – наголосила Олена РУДЕНКО.

7 thoughts on “Стало відомо, скільки ямпільчани платитимуть за газ в лютому

  1. Горите в аду, продавать нам украинский газ по европейским ценам, без европейских пенсий и зарплат это мягко говоря цинично!!!!

  2. Ні шановний Мешканцю. Весь цинізм полягаєм в тому, що нам продають Російський газ за Європейськими ЦІНАМИ.

  3. А где же наш украинский газ? Его бы хватило на всю Украину. Летом все хранилища были заполнены газом по дешевой цене,а теперь людям продают в три дорога. Еще незаконно применяют коэффициент 1,04.Суд присудил сделать перерасчет и вернуть людям деньги,а магнаты не то, чтобы пересчитать, а продолжают дальше брать. А за транспортировку газа тоже незаконно берут, люди за свой счет проводили газ, это они должны еще людям платить за експлуатацию труб,а цена 6,99 высокая, максимум 4 грн должно быть, умные люди знают. До каких пор с людей будут шкуру снимать? Зато у Коболева в этом году ставки удвоились, в прошлом году 243 миллиона в год получил,показалось мало. Газ народное достояние-и доходы должны идти в государственную казну,а не в карманы магнатам.В цивилизованных государствах еще людям платят тысячи долларов просто за то,что они живут на той земле где добывают нефть и газ.Надо сначала людям повысить доходы,а затем повышать тарифы. Надо в Верховной Раде дать минималку и лишить всех привилегий и посмотрим кто останется там рвать на себе рубаху и доказывать ,что служит народу.

Comments are closed.