У Book of Ra ігрове поле складається з 5-ти барабанів. Призові комбінації шикуються на 9 лініях. Вони формуються з однотипних символів. Призовий раунд слота запускається комбінацією скатерів, що грають в розкид, займаючи різні позиції на ігровому полі. З їх появою від 3-х штук надається 10 фріспінів. Для раунду безкоштовних обертань застосовуються особливий символ, який виконує роль замінника. Він вибирається випадковим чином з набору діючих знаків. Безкоштовні обертання можуть перезапускатися. Виграна сума додається на баланс.

Показник виплат ігрового автомата — 94,26%. У геймплеї застосовуються бонусні опції. Управління відеослотом здійснюється за допомогою набору кнопок, призначених для налаштування основних параметрів та запуску барабанів. У Book of Ra передбачений режим автогри.

Гру можна провести з 1 кредитом на кону. Показник дозволяється змінювати протягом усього ігрового процесу, в залежності від досягнутих результатів. Розробити успішну концепцію проведення гри допоможе демоверсія.

Для отримання виграшу в Book of Ra необхідно зібрати призову комбінацію. Вони формуються з тематичних символів, що обертаються на барабанах. Кожне виграшне поєднання має індивідуальний коефіцієнт виплат. Максимальна сума виплачується за 5 портретів археолога. Учасник отримає 5000 кредитів. Для підвищення продуктивності розіграшу передбачена опція подвоєння. 

Шукай  Book of Ra тут: https://slotoking.pro/online-game/book-of-ra/ 

І хай єгипетська богиня удачі Ренет допомагає тобі!