В Ямполі люди самі змайстрували контейнер для сміття

Дерев’яний контейнер для побутових відходів виробили і встановили мешканці ямпільської вулиці Вишнева

Така конструкція не псує вигляд вулиці, а головне – перешкоджає доступу до пакетів зі сміттям тваринам, які часто у пошуках їжі розкидають їх вміст.

Такий саморобний контейнер виглядає гідною альтернативою складуванню сміття на узбіччях, як це відбувається на інших вулицях селища з одноповерховою забудовою. Окрім того, це дає можливість мешканцям виносити сміття у будь-який день тижня, а не лише по п’ятницях, коли його збирають комунальники.  

Нагадаємо, вивіз побутового сміття з приватного сектору був запроваджений в Ямполі в минулому році. Нововведення розділило мешканців селища на два табори: критиків та прихильників цивілізованого вивозу сміття. Перші нарікають на високу вартість послуги, а другі – вказують на покращення екологічної ситуації в населеному пункті. Варто зазначити, що в цей час вивіз сміття на несанкціоновані сміттєзвалища, дійсно, суттєво зменшився.  

6 thoughts on “В Ямполі люди самі змайстрували контейнер для сміття

  1. Ганьба такій владі. Ви називаєте це цивілізованим вивізом сміття? Ямпіль розділився на два табори, які користуються даною послугою і які не користуються. Чому замовчується тема нарахування коштів за вивіз сміття тим, хто цією послугою не користуються? Хто хоче нехай платять- немає питань. Але якщо людина спалює сміття у себе в грубі чи на подвір’ї, а харчові відходи кладе у компостну яму на перегній? За що вона повинна платити? За те що машина із сміттям проїхала мимо її хати? На якій підставі? А якщо людина не хоче підписувати договір на вивіз сміття? Це право людини, яке гарантується цивільним кодексом України. Хочу підписую, хочу не підписую. Але наша селищна влада плювати хотіла на права людини, їм потрібні гроші. Але навіть послугу з вивозу сміття нормально не можуть надати. Чому контейнери мають робити люди? Чому по всьому Ямполю собаки розривають кульки із сміттям? Чому Водолій не сортує сміття, як цього вимагає законодавство, а все грузиться на одну машину і вивозиться на смітник для спалювання?

    1. С вашим “я спалюю в грубке пакеты” нельзя на улице повесить стирку на морозе, потому что обезательно сосед расспалит свою печку калошами или чем то подобным….а куда вы делаете стекло и банки жестяные или крышки, тоже горит…я считаю правильным вывоз мусора, дороговато…но…

  2. Кто выбрасывал мусор куда попало, тот и продолжает так делать. Сейчас платят за мусор те у кого центральное водоснабжение, а выносят все. Люди были не против того,чтобы вывозить мусор-это хорошо,а против того,чтобы платить за каждого прописанного человека,вместо того,чтобы платить за каждый дом. А экологическая ситуация не улучшилась от того,что теперь мусор лежит в одной куче на Рудне,если бы его перерабатывали -вот тогда бы да.

  3. На повороте на бывший Птичник опять ростет куча полных пакетов с мусором. Этож какие-то моральные уроды и настоящие твари…Им влом проснуться и вынести мусор в мусорную машину зато не влом переть этот пакет к птичнику.

  4. Деякі жителі Ямполя вважають, що після них”хоч потоп”. Поряд з так званим “птичником” люди вирощують хліб, вам , шановні. І ким же треба бути, щоб викидати тут свій непотріб. А далі іде дорога до Прудища, прекрасні краєвиди… Та складається враження, що люди – нелюди. Прямо з вікна авто викидають сміття на узбіччя,до речі автівки “наворочені”.Сором!!! Жителі невеличких сіл попереджують таких “розумників”: будемо влаштовувати засідки, відловлювати порушників,записувати номери машин. Може хоч так виховаємо повагу до навколишнього світу.

  5. Ознакомившись с поднятым вопросом позволю высказать свою позицию . Утилизация отходов пусть даже в одном месте это не самое лучшее решение проблемы, как впрочем и простое сжигание. Максимальная переработка отходов с минимальным вредом для экологии – направление в котором мы должны двигаться в этом вопросе. То есть превращение отходов в доходы. исходя из личного опита не намного ошибусь если скажу что только правильная утилизация прозрачных полиэтиленовых пакетов, по году может принести громаде порядка 50 тысяч гривен, а всего мусора не менее 500 000гривен. Что для этого необходимо; самодисцыплина каждого жителя громады, личный пример депутатов, принятие депутатами решений позволяющих превратить отходы в доходы, объединение усилий соседних громад в решении этого вопроса. Я не сторонник чтобы кто то сортировал наваленный нами в один пакет разный мусор . Подумайте за сколько Вы согласились бы выполнить эту работу. Если у кого то возникнуть вопросы не пишите в режиме анонима, а приходите на спорткомплекс пообщаемся возможно увидите то о чём я говорю возможно. Хотел бы видеть живых единомышленников возможно вместе мы сможем более эффективно решить эту проблему.

Comments are closed.