На сайті селищної ради з’явився проект рішення про підвищення тарифів на водопостачання в селах Ямпільської ОТГ

Проект рішення Виконавчого комітету Ямпільської селищної ради «Про коригування тарифів з водопостачання по ФОП Сахошко В.В.», який стосується мешканців сіл Шатрище, Паліївка, Усок, Антонівка, Білиця, Воздвиженське, був оприлюднений на сайті селищної ради

Цікаво, що документ розмістили не в головних розділах сайту, а у рубриці «Виконавчий комітет». Дата публікації невідома, але у самому тексті документу зазначається, що рішення мало б вступити в силу сьогодні, 1 лютого 2021 року. Звичайно, за умови його затвердження Виконкомом. Але інформація про це відсутня.

Згідно з проектом рішення, вартість одного кубічного метра води мала зрости в середньому на 3 гривні, що обумовлюється зміною рівня  заробітної  плати  та ціни (тарифи) на паливно-енергетичні  ресурси в 2021 році.

5 thoughts on “На сайті селищної ради з’явився проект рішення про підвищення тарифів на водопостачання в селах Ямпільської ОТГ

  1. А в Степном,на вотчине головихи ,не дорожает? Чи там за время депутатства не сделали водопровода?)))
    А вообще…смеюсь с недоразвитых!))))

  2. А где то снижение тарифов которое обещали ??? Рассмотрели …. половина услуг ими так и не предоставляется а цены гонят только в вверх. ПОЗОР ВЛАСТЯМ!!!!

Comments are closed.