Яким був промисловий потенціал Ямпільщини в 2000-х роках

В двадцять перше століття Ямпільський район входив з достатньо великими промисловими потужностями, які зберіглись з радянських часів

На той час вони у своїй більшості вже вичерпали свій ресурс і вкрай потребували модернізації, але виробництво продовжувалось і було досить потужним за сучасними мірками.

Тоді ще на повну силу працював насосний завод в Свесі, а молокозавод в Ямполі не лише займався заготівлею молока у населення, а і виробляв готову продукцію. Зокрема, ямпільчани мають пам’ятати  місцеве морозиво у вафельних стаканчиках.

В 2000-х роках відбулась і остання спроба відродити роботу Ямпільського льонозаводу, але згодом ця ініціатива з тріском провалилась. Місцеві аграрії не вирощували льон на своїх угіддях і заводу просто не було, що переробляти.

Про те, як у той час працювали промислові підприємства Ямпільського району дивіться у черговій добірці історичних фотографій з особистого архіву Сергія Одарченка.

5 thoughts on “Яким був промисловий потенціал Ямпільщини в 2000-х роках

  1. Бедолашный СНЗ! Какаой ужас! А самое обидное, что человек, положивший начало развалу (пан Лесняк, который убедил всех сотрудников продать свои акции и т.д.) до сих пор здравствует в районе!

    1. Начало развалу положили в гораздо более высоких эшелонах власти.

  2. «Шановні» ви помилились, це потенціал 80-х. Який було «реалізовано невидимою рукою ринку» всього за 25-30 років. Але про це не прийнято говорити бо то була Акупація, а це Воля.

Comments are closed.