Через ДТП було ускладнено рух дорогою з Ямполя до Шостки

В м. Шостка по вул. Кутузова (мікрорайоні Капсуль) автомобіль «Міцубісі» занесло на слизькій дорозі. У результаті ДТП авто зіштовхнулося з електроопорою, яка звалилася на проїжджу частину. Впала також ще одна електроопора, яка була неподалік.

Рух транспорту ускладнений – його регулюють співробітники поліції.

Зазначимо, що ДТП сталось на дорозі, яка з’єднує Шостку з Ямполем. На відео помітно, що у затор потрапив і автобус Свеса-Шостка.

На жаль, такі дорожно-транспорті пригоди не є рідкістю на дорогах України. Частина з них відбуваються через поганий стан дорожнього-покриття, відсутність дорожніх знаків та розмітки, інші не опрацювання дорожніх служб, але велика кількість з них стаються і з вини водіїв. Зокрема, через недостатні знання правил дорожнього руху, відсутність досвіду, безпечність та втрату уваги.

Добре, коли ДТП закінчуються лише незначними матеріальними втратами, такими, як механічні пошкодження транспортного засобу, але трапляються і трагічні випадки, коли такі аварії призводять до травмування та, навіть, загибелі людей.

Інформація про такі дорожньо-транспортні пригоди є найкращим застереженням для всіх водіїв та пішоходів, які збираються виходити та виїжджати на проїзджу частину. Тож, про ДТП потрібно знати кожному. Зокрема, про ДТП в Рубіжному ви можете читати на порталі tribun.com.ua, де знайдете найоперативніші новини про всі дорожньо-транспортні пригоди, що стались в місті!