На п’яту сесію Ямпільської селищної ради, яку селищний голова скликає у вівторок, виноситься питання «Про забезпечення харчуванням дітей у закладах загальної середньої освіти, розташованих на території Ямпільської селищної територіальної громади, у 2021 році»

Згідно з проектом документу, харчування буде повністю безкоштовним для учнів1-4 класів та дітей військовослужбовців, що безпосередньо брали участь в АТО та ООС.

Серед закладів загальної середньої освіти новоствореної Ямпільської ОТГ є, так звані, навчально-виховні комплекси, які мають дошкільні підрозділи. Селищна рада планує харчувати дітей, які їх відвідують, зі знижкою у 40%.

1 thought on “У вівторок сесія Ямпільської селищної ради може поновити безкоштовне харчування окремих категорій учнів в школах

  1. Жаль что не сократили бездельников!!!(((.После обеда ни одного человека,(иногда такое чувство что в нашей больнице происходит не прием людей а прием чая)вы что на полставке работаете.Столько возмущения когда приходишь после обеда!Хамы

Comments are closed.