Цієї суботи мимоволі довелось бути учасником однієї неприємної події. Справа в тому, що близько 19:00 невстановлена особа зламала захисні металеві грати на першому поверсі Ямпільської лікарні, де розташований аптечний пункт приватного підприємця, та , імовірно, пошкодила скло іншого приміщення.

Про це до редакції пише постійний дописувач Ямпіль.INFO Едуард Баранов

Але потрапити всередину зловмиснику завадив нічний охоронець лікарні, побачивши якого невідомий втік. Після цього охоронець повідомив про подію поліцію та власницю аптечного пункту.

Мене покликала туди допомогти власниця, і тільки на місці я зрозумів, у чому справа. Там вже перебував наряд поліції. Все б нічого, але мене дуже обурили слова старшого наряду, який після поверхневого огляду заявив, що все на місці і проникнення не було. На що я зауважив, що зловмисник не довів до завершення свої злочинні наміри з незалежних від нього обставин – діяв дуже нахабно і, імовірно, залишив сліди, за якими його можна спробувати відшукати. Між мною та працівником поліції з цього приводу відбулась словесна перепалка і, так як він взагалі не представився, я попросив його показати службове посвідчення. Він його дійсно показав, але чохол посвідчення був дуже потертий тож крім ім’я та прізвища не було видно ні номера, ні посади, ні терміну дії. Коли я зауважив на це та попросив витягти картку з потертого чохла, щоб засвідчитися в її справжності, поліціянт мені категорично відмовив та став погрожувати медоглядом на факт вживання алкоголю. Справа в тому, що у той суботній вечір я дійсно зустрічався зі знайомим, якого давно не бачив, і ми випили трішки пива, так як не збирались нікуди йти.   

Ми розійшлися і патруль поїхав собі так і не вживши заходів щодо встановлення та затримання зловмисника. Власниця, на скільки мені відомо, також письмову заяву не подала, що я вважаю помилкою. Підприємці сплачують податки, які йдуть на утримання правоохоронних органів, а тому мають повне право вимагати від них захисту. При цьому багато пенсіонерів не отримують гідну пенсію.

Також до теми хочу додати, що кілька місяців тому аптека цього ж підприємця вже зазнавала крадіжки на кілька тисяч гривень, а підозрювана у цьому особа потрапила на камери відеоспостереження, однак чомусь уникнула відповідальності.

Прізвищ я поки що не називаю, але хочу попередити громадян, що непокаране зло завжди повертається знову, і вам усім слід сподіватися тільки на себе. Тож в майбутньому я не буду таким толерантним та буду називати імена та прізвища товаришів, які забули, кому вони давали урочисту присягу.

Автор матеріалу не називає імені другого учасника конфлікту, але редакція Ямпіль.INFO готова надати йому або органу, який він представляє, можливість представити свою позицію.