НБУ має намір прийняти закон №4241 про методи «вибивання боргів». Згідно із новими правилами, позичальники отримають більше контролю та ввічливе спілкування колекторів.

Як вважають у Національному банку, зараз методи колекторських фірм більше нагадують середньовіччя. Позичальникам телефонують із погрозами, шантажують про розкриття боргу колегам на роботі, надсилають фейкові листи із позовними заявами та постановами про нібито арештоване майно. Регулятор має намір зробити правила гри більш цивілізованими.

Що зміниться після вступу закону в силу:

  1. Колекторські фірми будуть перевіряти перед тим, як відкриють доступ до ринку. Банки та МФО не зможуть залучити колекторів, яких немає в реєстрі Нацбанку.
  2. Поведінка колекторів стане етичною. Загрози, прямий шантаж, приховування номерів, брехня про розмір заборгованості та арешт майна – під забороною. Співробітник повинен представитися, повідомити назву банку та колекторської фірми, розмір боргу та назвати причину дзвінка.
  3. Банки та МФО зобов’язані попереджати позичальників про співпрацю з колекторськими фірмами. Інформація повинна бути прописана в кредитному договорі. На сайті кредитора також дублюється інформація про фірми, з якими він співпрацює.
  4. Банки та фінансові установи зобов’язані контролювати колекторські компанії. Позичальники зможуть скаржитися на фірми, які спілкуються неетично, а кредитори, в свою чергу, зобов’язані приймати всі заяви громадян. Якщо за рік компанія 2 рази порушить вимоги регулятора, кредитор зобов’язаний розірвати угоду про співпрацю в терміновому порядку.

Відзначимо, що при порушенні нових правил колекторам загрожує стягнення від ₴ 50.000 до ₴ 100.000, аж до виключення зі списку легальних компаній.

Як повідомляє сервіс по підбору термінових позик Crezu, багато громадян переоцінюють свої фінансові можливості та масово оформляють кредитні договори на покупку побутової техніки, електроніки, ремонту авто. При цьому не завжди вчасно можуть внести платіж, виплатити борг в повному обсязі.

Основний вид діяльності колекторських фірм – повернення заборгованості. Як правило, методи спілкування колекторів із клієнтами залежать від термінів та суми позики, кредитної історії та історії платежів по конкретній позиці.

Crezu рекомендує при оформленні позики в МФО заздалегідь уточнювати можливість пролонгації кредитного договору. Багато мікрофінансових компаній надають відстрочку, якщо внести відсотки за позикою.