В грудні минулого року УДППЗ «Укрпошта» організувала резиденцію Діда Мороза в місті Бучі під Києвом, яка протягом новорічних свят приймала послання від дітей з усієї України та відповідала малюкам листами та подарунками. Юні жителі регіону мали можливість написати Діду Морозу до 9 січня, а відповіді від казкового персонажу почали надсилати ще з минулого року.

Як зазначив очільник Сумської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Володимир Криштоп, усього юні жителі області написали Діду Морозу більше 400 листів. 165 дітей вже отримали відповіді від казкового персонажа. Окрім того, Дід Мороз надіслав ще 26 юним адресатам солодкі призи. Буквально днями казковий новорічний персонаж здійснив мрію і юної Каті Жук із села Усок Ямпільського району. Дівчинка написала, що добре навчається, але відчуває брак шкільного приладдя. У посилці Катя знайде зошити, блокноти, олівці, фломастери, маркери, кольоровий папір, альбом для малювання.

За словами керівника Укрпошти резиденція Діда Мороза завдяки старанням підприємства та спонсорів продовжує функціонувати. Список тих, хто отримає послання і подарунки буде поповнюватись. Окрім того, дирекція очікує отримати із резиденції Діда Мороза ще й три запрошення на гранд-ялинку для юних авторів найбільш задушевних листів.

error: Content is protected !!