Ямпільська селищна рада заплатить громадській організації з Сум 50 тисяч гривень за розробку стратегії розвитку Ямпільської ОТГ

Про це під час сесії селищної ради заявив перший заступник селищного голови Сергій Кузьменко

Він повідомив, що на сьогоднішній момент Ямпільська селищна рада не має доступу до міжнародних грантів, бо обов’язковою вимогою для органів місцевого самоврядування, які претендують на таке фінансування, є наявність Стратегії розвитку громади.

«Окрім того, коли на минулому тижні ми подавали проекти до Міністерства регіонального розвитку, нам повідомили, що це останній рік, коли можна подати документи без розробленої стратегії», – зазначив заступник селищного голови.

За супровід розробки Стратегії Ямпільська селищна рада заплатить громадській організації з м. Суми 50 тисяч гривень. «Буде визначена робоча група, до якої увійдуть представники бізнесу, освіти, культури, депутатського корпусу та фахівці сумської громадської організації, які допоможуть у написанні стратегії. На це передбачено 50 тисяч гривень. Для прикладу, в Шалигинській громаді за супровід розробки Стратегії розвитку заплатили 64 тисячі гривень, щоправда, іншій організації», – зазначив Сергій Кузьменко.

5 thoughts on “Ямпільська селищна рада заплатить громадській організації з Сум 50 тисяч гривень за розробку стратегії розвитку Ямпільської ОТГ

  1. Выбрали бездельников- радуйтесь теперь. Если раньше Цыбулька думала, где брусчатку положить, то эти барыги думают, кого бы из своих дружков на работу пристроить в поссовет. Стратегию они писать собрались. Вы даже с людьми нормальную коммуникацию наладить не можете. Ни одного опроса не провели, у людей ничего не спросили. А 50 тисяч наших денег коту под хвост.

  2. Как будут учитываться пожелания жителей громады при разработки стратегии .На какие показатели в создании прибавочной стоимости (в расчёте на одного жителя) будет выведена экономика громады в ходе реализации стратегии, каких показателей планируется в сфере физической культуры планируется выйти в результате реализации стратегии. Будет ли предусмотрено наведение порядка в Ямполе от ул. Глуховский путь до реки Студенок. Где можно будет знакомиться с тем как идёт разработка стратегии , когда и кем планируется её утвердить..

    1. Никак и нигде. Что же ей, за должность со своих платить? Откат обычный.

Comments are closed.