Депутати Ямпільської селищної ради не підтримали ініціативу щодо збереження на роботі відомого скульптора

Депутати селищної ради О. Соломко, О. Гарбузов та Р. Доценко ініціювали звернення до директора станції юних натуралістів та селищного голови щодо скасування рішення про скорочення відомого місцевого скульптора Володимира Кириченка, але більшість депутатів виступили проти.  

-До нас надійшло багато звернень від ямпільчан, які обурені рішенням керівництва станції юннатів звільнити Володимира Михайловича Кириченка, – зазначив О. Соломко. –Володимир Михайлович, працюючи на станції за мінімальну заробітну плату,  подарував Ямполю десятки скульптур – символів селища. Скульптор має безліч ідей і, як справжній патріот селища, готовий реалізувати їх для ямпільчан. Але замість подяки та підтримки майстру, отримали незрозуміле рішення про скорочення чи не найціннішого працівника не тільки юннатів, а і всього селища.   

Група депутатів просила колег ухвалити спільне звернення до директора станції Сергія Мерцалова з проханням переглянути рішення про скорочення, або до селищного голови Ольги Губар щодо працевлаштування скульптора до Ямпільської селищної ради. Натомість, більшість депутатів виступили категорично проти.

-Я розумію вас, але дві години тому я виступав на сесії і говорив, що у нас незабезпеченість 9 мільйонів, – зазначив начальник фінансового управління Євген Родінка. -Я теж хочу, щоб він працював, і Іванов, і Петров…,  але коли ми приймали в комунальну власність станцію юннатів, ми затвердили її штатну чисельність. Кожен керівник повинен знати, що цим не закінчиться, що це лише початок – бюджет селищної ради не зможе утримувати ту чисельність, яка у нас є зараз. Так, ми маємо зараз комунальний заклад станцію юних натуралістів, я хочу, щоб вона була, але мені здається, що через 3-4 місяці ми зіштовхнемся з тим, що цей заклад доведеться переформатовувати – перевести з позашкільного в якийсь інший.

-Замість кого його взяти і на яку посаду?, – обурився Петро Ковальов.

-Дійсно, ті скульптури, які зроблені Володимиром Михайловичем, заслуговують на увагу, вони  є прикрасою селища, прикрасою станції юних натуралістів, але у нас не та ситуація, – зазначив начальник відділу освіти Олег Проценко. – Давайте ми ще 1-2 скульптури зробимо, але хто буде доглядати за міні-зоопарком, перепелиною фермою, клумбами?  Давайте закинемо все це – наробимо скульптур! Якщо воно буде заростати, то нікому не буде потрібно. Сергій Іванович (Мерцалов, -ред.) стикнувся з проблемою, кого попереджувати про звільнення, хто має переважне право залишитись. Раніше у нас було 52 штатні одиниці, на яких фактично працювало 43 людини, то зараз залишається 25.

– У Сергія Івановича (Мерцалова, -ред.) інша ситуація, це не будинок культури і не школа, він може заробляти кошти. У нього є земля, люди…. Нехай починає заробляти і приймає в штат, – зазначив депутат Микола Рябуха.

-Рішення (про скорочення, – ред.)  приймалось керівником безпосередньо, – наголосила селищний голова Ольга Губар.  -Ми вже обговорювали це питання, в принципі, ми можемо працювати з ним по договору. Треба не тільки юннати зробити, а і громаду. Ми вже дивились, що селищна рада з цією людиною працювала по договору. Для нього це вигідніше.

В результаті за звернення проголосувало лише 10 депутатів.

-Рішення не прийнято, але Олег Васильович, я прошу вас з’ясувати, чому склалась така ситуація, – звернулась селищний голова Ольга Губар до начальника відділу освіти.

15 thoughts on “Депутати Ямпільської селищної ради не підтримали ініціативу щодо збереження на роботі відомого скульптора

 1. Истинное лицо Левченко , Бойчуня, Мурасты, Гарбузенко, Проценка ….Беспокоит только свой личный карман. За свои должности и приватизированные квартиры готовы ж…. лизать Губарь, которая в очередной раз могла отказаться от премии и трудоустроить мастера.

 2. Всем старостам, двум замам, Родинке и Губарь утвердить минимальную заработную плату. Тогда денег хватит и на скульптора и на молодежь в юннатах.

 3. Мураста Татьяна Ивановна не поддержала восстановление Кириченка на должность. На последнем фото это видно…ПОЗОР

 4. А что вы уцепились за Кириченко-человек уже на пенсии, у него золотые руки, он и так много чего делает и не бесплатно, а если в поселке будет необходимость в скульптуре, то он ее сделает и не за малую сумму, как например “Лелеки на дубе”. Жалко молодых сокращать, которым еще до пенсии далеко.

  1. А что, на одну пенсию к нас можно жить? Если человек работает в таком возрасте, то это не от избытка денег, наверное.
   Хотя и остальных сокращённых сотрудников, конечно, жалко.

  2. А вы знаете сколько ручная робота выковать скульптуру из железа стоит???? Немалая сумма??? Так хоть бы расценки которые платят по всем другим городам или в Киев заказать стоит!!!! Сам бы молотом помотал за такую сумму а потом вот такие умники как вы пишут!!!

 5. Ещё раз спрошу – если у юннатов нет денег на зарплаты (и так копеечные) штату сотрудников (и так очень небольшому), то зачем было пускать пыль людям в глаза и заказывать ремонт фасада в прошлом году? Что, здание разваливалось?

  1. у бывшего головы рда надо спросить да и география подрядчиков интерестная и качество работ вызывает большие сомнения, все его потуги передать на обласной бюджет завершились пшиком и передвыборным “и так сойдет”

 6. Граждане, читайте Пивнич инфо. Там все обсосано,облизано и подтерто. Писака тот уже во всем разобрался и дякую сказал.

 7. Эти самые депутаты, которые проголосовали против обращения к директору СЮН, уже трижды своими голосами увеличивали количество штатных единиц Ямпольского поселкового совета, и ничего. И сам Е. Родинка был не против.

Comments are closed.