Сніговий колапс на п’ять годин паралізував життя Ямполя

Великий снігопад розпочався в селищі з самого ранку і тривав майже до третьої години дня

У цей час випало настільки багато снігу, що з його приборканням не змогли впоратись ні комунальні служби, ні підрозділи облавтодору.

Снігоприбиральна техніка у весь час працювала на вулицях, але сніг моментально засипав прочищені автомобільні дороги. Проїзд був частково паралізований навіть на дорогах обласного значення.

Великий затор стався на перехресті вулиць Спасо-Преображенська, Травнева та Бондарівка, де далеко не всі автомобілі змогли подолати завалений снігом підйом. Ситуацію ускладнювали пішоходи, які через нерозчищені тротуари та узбіччя були вимушені рухатись проїжджою частиною.

2 thoughts on “Сніговий колапс на п’ять годин паралізував життя Ямполя

  1. Предупреждение про плохую погоду, и просьба без нужды не выезжать на дорогу послушал Сахошко и не выпустил трактор😄, тратуары не чищены, дворы тоже, вот тебе и новая власть

  2. Я конечно извиняюсь, но что-то я сегодня не одного трактора не видела! Для того чтобы трактора справлялись их хотя бы нужно выпускать на чистку дорог!!!!! Ольга Константиновна, вам не стыдно?!! Если не справляется с простыми обязанностями, то сложите полномочия и передайте управление более профессиональным людям! А таких у нас предостаточно

Comments are closed.