Ямпільчанин, який два роки тому вдарив дитину ножем в обличчя, отримав два роки обмеження волі

Такий вирок 5 лютого виніс Глухівський міськрайонний суд

Слідством було доведено, що 28 червня 2019 року близько 19 години чоловік, будучи в стані алкогольного сп`яніння, наніс лезом ножа один удар зверху вниз по правій щоці малолітньої дитини. Після цього його дії зупинили інші присутні.

Малолітній дівчинці, 2014 року народження, було нанесене тілесне ушкодження у вигляді різаної рани правої щоки, яке згідно висновку судово-медичної експертизи кваліфікується як легке тілесне ушкодження.

Зловмисник свою провину у скоєнні злочину визнав повністю та пояснив, що того дня у гостях вживав алкогольні напої, приблизно дві пляшки самогону. В будинку крім також була малолітня дитина, яка гралася та бігала по будинку. Він розповів яким чином наніс дитині пошкодження ножом по обличчю та продемонстрував це. Але зазначив, що з якої причини та з якою метою це зробив він не знає і пояснити не може.

Вина чоловіка була повністю доведена. Суд визнав його винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст.125КК України та призначити йому покарання у виді двох років обмеження волі.

2 thoughts on “Ямпільчанин, який два роки тому вдарив дитину ножем в обличчя, отримав два роки обмеження волі

  1. Прекрасно. За покушение на убийство – два года ограничения свободы. Будем ждать, пока убьёт кого-нибудь в очередном приступе белой горячки?

    1. Так, два роки мало, але є закон((там не замах на вбивство, а нанесення тілесних пошкоджень. З нашим законодавством, добре, хоч не умовно.

Comments are closed.