Для ямпільчан організували сімейне свято

Ямпільська малеча разом з батьками провела день на сніговій гірці, яка знаходиться наприкінці вулиці Шевченка

Саме тут працівники Центру культури та дозвілля організували сімейне свято для жителів селища. Основною частиною заходу стали традиційних зимові розваги – катання на санчатах та лижах. Окрім того, ямпільчан пригощали гарячою їжею, піднімали настрій музикою.

Варто відзначити, що на заклик провести вихідний день на сніговій гірці відгукнулось багато мешканців селища, які залишились задоволені незвичним дозвіллям.

4 thoughts on “Для ямпільчан організували сімейне свято

  1. Очень было круто! Спасибо большое организаторам!!!! Все были в прекрасном настроении, особенно детишки.

  2. Так дійсно цей незвичний захід для мешканців нашої громади відбувся весело і позитивно.Сподобався всім- і організаторам і відвідувачам. Так , дійсно,ініціатором заходу став Ямпільський ЦКіД та один центр культури з цим би не впорався,була велика підтримка селищної ради , депутатів селищної ради (П.Ковалева,В.Бойка,Є.Родинки,)які власноруч розчищали від снігу місце проведення заходу,та закупили продукти та призи, без нашої пожежної частини,які забезпечили польову кухню,працівників дитячого садка”Малятко”,які готували смачнющу кашу, Без “Агролісгоспу”,який забезпечив дрова для багаття а транспорт станції юнатів їх доставив до місця.Тож тільки якщо ми будемо працювати всі разом то у жителів нашої громади буде ще не один подібний захід

Comments are closed.