В Ямполі закривають відділення ПриватБанку

За інформацією Ямпіль.INFO, відділення банку, яке знаходиться в Ямполі за адресою вул. Спасо-Преображенська буд. 52, припинить роботу вже в березні.

На даний час офіційного повідомлення про закриття єдиного відділення ПриватБанку в Ямпільській ОТГ немає. Оператор гарячої лінії Приватбанку не зміг, ані підтвердити, ані спростувати таку інформацію. Разом з тим, її підтверджують самі працівники відділення банківської установи.

Якщо ж ямпільське відділення все ж припинить роботу, то його клієнти – мешканці Ямпільської, Свеської та Дружбівської об’єднаних територіальних громад зможуть обслуговуватись у будь-якому з діючих відділень банку. Найближчі з них розташовані в м. Шостка та м. Глухів.  

23 thoughts on “В Ямполі закривають відділення ПриватБанку

 1. У нас все “делается для людей”…Руководство Приватбанка видимо посчитало отделение не рентабельным, а о комфорте клиентов думать как-то им не хочется

 2. Віпадково прослухав в Ямполі інформацію,про останній тиждень роботи відділення “Ямпільського відділення “Приватбанку”, висталяється лот на продажу приміщення. Таке рішення приватної структури можна провести через громадське обговорення чи громадськи слухання, спираючись на закони України місцевого самоврядування, низку ЗУ про децентралізацію, є депутати районного, обласного рівня. Я також керівник ГО одноосібних рішень не приймаю, голосували за владу “власть имущих”.

 3. Чалков-ви хвора людина.. Стосовно закриття виддилення, це прикро, здаеться що ми перетворюваемось на якесь забите село, на жаль. .. Але це так… На жаль…

 4. ПриватБанк потеряет клиентов из числа пенсионеров. Так как им не выгодно будет ездить в Шостку для оформления или замены карты.

  1. и не только пенсионеров) я думаю другие постараются тоже по возможности другими путями идти) от жадности содержать отделение получат еще больше убытка))

 5. Житель, продовжили 19.02.21 згідно довідки серія 12 ААБ №758278 Глухівської МСЕК на 3 роки, група інвалідності- третя з ОРА з супутньої захворюванності: астенно-невротичний синдром(єпілепсія). Хворе суспільство,загальне питання як в селі, що небудь влада відбере.

  1. А какая форма собственности у Приват банка? Глаза раскрой , инвалид, ты же не по зрению группу получил!!!! Какое обсуждение???? Где ты был, когда Аваль уходил??? Это ответ Чалкову!

 6. При умові, що автобус взагалі не ходить, то ні до Ямполя, ні до Шостки не дістатись… Таксисти кайфують!

 7. Правильно! Нам отделение банка не нужно, нечего будет грабить! 😀😀😀А квартиру вернуть магаданцам, нам цужого не надо, у нас Аваль помещение освободил!!

 8. Голова Конотопського відділення товариства сліпих, говорить. це ж і у м. Кролевець теж закриють Приватбанк, який буде натовп! Нічого не думають про наслідки. Як в селище Свесі закривали Приватбанк, мене теж обсіралі в Інтернеті. Я проживши 50 років з них 16 біля сліпої матери, це третина життя, спілкувався з високопосадовцями, більшість якесь начхати на проблемні питання.

 9. О власть пришла все скоро закроют, и детей скоро на шостку будем возить

  1. В больницу уже возим, ввиду компетенции местных педиатров

   1. Вы чего на человека набросились, експерты диванные? От инвалидности никто не застрахован. А ПриватБанк в отличии от Аваля государственный. Поэтому активная позиция громады может изменить решение о закрытии. Если бы 20 лет назад у нас в поссовете сидели не коммунисты, то может избежали бы розвала механического завода, пенькозавода, молокозавода, хлебозавода, и других предприятий. Все развалили любители русского мира.

    1. При коммунистах это все работало как часы, сворачивайте уже свою примитивную пропаганду

    2. Развалили любители русского мира?!! А я думал, что сторонники Незалежности развалили, которые кричали, что мы кормим старшего брата и через три года будет Хранция, я сам слышал и помню!!!!

    3. Да никто на Чалкова не набрасывался, он постоянно жгет не в тему, не надо своей инвалидностью прикрываться! Пиши коротко и по делу, а не занимайся самопиаром!

 10. Куда же делись 18 миллионов коммунистов? Или их было 2-житель с санитаром?

Comments are closed.