В Ямполі збирають позачергову сесію селищної ради. Серед питань – звернення з приводу ліквідації відділення ПриватБанку

Про це інформує офіційний сайт селищної ради

“26 лютого 2021 року об 11 годині відбудеться пленарне засідання шостої сесії селищної ради восьмого скликання  в приміщенні Будинку рад.

 На розгляд пленарного засідання внесені такі питання:

1. Про створення служби у справах дітей та сім’ї Ямпільської селищної ради та затвердження Положення.

2. Про внесення змін до структури комунальної установи Ямпільський центр професійного розвитку педагогічних працівників Ямпільської селищної ради.

3. Про затвердження порядку проведення конкурсу на посади директора, педагогічних працівників комунальної установи Ямпільський центр професійного розвитку педагогічних працівників Ямпільської селищної ради.

4. Про внесення змін до рішення п’ятої сесії Ямпільської селищної ради восьмого скликання від 09.02.2021 «Про припинення клубних закладів у зв’язку з реорганізацією шляхом приєднання».

5. Про надання згоди КНП «Ямпільська лікарня» на надання в оренду нерухомого майна (приміщення) комунальній установі Ямпільський територіальний центр надання соціальних послуг Ямпільської селищної ради без проведення аукціону.

6. Про затвердження акту приймання–передачі майна Ямпільського районного центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю.

7. Про затвердження акту приймання–передачі майна Ямпільського районного територіального центру надання соціальних послуг.

8. Про затвердження акту приймання–передачі майна Ямпільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

9. Про надання дозволу на виготовлення проєктно-кошторисної документації та на проведення капітального ремонту даху.

10. Про звернення до Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, Нарадного депутата України  Андрія Деркача,  правління АТ КБ «Приватбанк» з приводу недопущення закриття Ямпільського відділення

11. Земельні питання.

12. Інші.”, – йдеться у повідомленні.

2 thoughts on “В Ямполі збирають позачергову сесію селищної ради. Серед питань – звернення з приводу ліквідації відділення ПриватБанку

  1. Мне кажется, что обращение ничего не даст, Приват попал в скандал, заведены уголовные дела на экс-руководителей, им сейчас не до нас. .. Обращение, так для самоуспокоения, мы обращались, но не смогли…. Хотя и бездействие тоже плохо, мне кажется, что нужно находить другие желающие банки, проверьте они есть в Украине.

  2. Извините, уголовные дела не заведены, а возбуждены…

Comments are closed.