В Ямполі вже декілька тижнів не працює банкомат Райфайзен банку Аваль

Мешканці селища вже звикли, що цей банкомат періодично не працює, але такого тривалого збою не пам’ятають

До березня 2020 року в Ямполі працювало відділення «Райфайзен банку Аваль» та два банкомати. З закриттям відділення, припинив роботу і банкомат, що знаходився у його приміщенні. Тож, тепер в селищі фактично не працює жодного банкомату вищевказаної банківської установи.

Нагадаємо, невдовзі в селищі припинить роботу і відділення ПриватБанку. На даний час, невідомою залишається доля одного з двох приватівських банкоматів та терміналів, які знаходяться у самому відділенні.

4 thoughts on “В Ямполі вже декілька тижнів не працює банкомат Райфайзен банку Аваль

 1. Відділення ПриватБанку, що було розташоване в м. Ямпіль, було зачинене внаслідок оптимізації неефективних та безперспективних відділень, що наразі ведеться по всій Україні.

  Плануючи закриття неефективних відділень, ми провели кампанію із переведення клієнтів до дистанційних та онлайн-сервісів, аби наші клієнти не залишилися без банківського обслуговування.

  Сьогодні послуги інтернет-банкінгу Приват24 дають можливість отримувати будь-які фінансові послуги не виходячи з дому. За допомогою мобільного банку можна проводити будь-які платежі, відправити або отримати грошові перекази, поповнити мобільний номер та отримати ще понад 157 послуг (серед яких – підключення до державних сервісів, купівля квитків, запис до лікаря та навіть замовлення доставки їжі чи квітів).

  Послугами Приват24 наразі користуються понад 12 млн осіб. З кожним днем кількість клієнтів зростає. Ми постійно працюємо над поліпшенням сервісу та збільшенням кількості послуг. Більш того, ПриватБанк першим в Україні запустив єдиний мобільний додаток для фізичних осіб та підприємців на базі Privat24 для Android та iOs. Відтепер понад 700 тисяч підприємців, які обслуговуються у ПриватБанку, зможуть працювати зі своїми рахунками у звичному для них Приват24 для фізосіб. Щоб користуватися єдиним сервісом, потрібно лише оновити мобільний банк до останньої версії.

  Закриваючи нерентабельні відділення, на їх місці чи поблизу встановлюють інформаційно-платіжні термінали самообслуговування, які мають доволі широкий функціонал. Такий термінал самообслуговування встановлено за адресою: бульвар. Ювілейний, 9.

  Наразі, у м. Ямпіль залишаються два банкомати ПриватБанку – один зовнішнього типу (у будівлі відділення, що зачинене), другий – у приміщенні магазину “Союз”, за адресою: бульвар. Ювілейний, 9.

  В умовах глобальної діджиталізації та принципів кешлес держави, ми готові співпрацювати з торгівельними точками м. Ямпіль щодо встановлення у місцях торгівлі терміналів для розрахунку безготівково, тобто картками.

Comments are closed.