Ямпільська селищна рада позбавила Ольгу Губар щомісячних премій

Зміни до рішення «Про визначення умов оплати праці Ямпільського селищного голови» ініціювала сама очільниця селища

-Ми прибираємо повністю премії, які були передбачені, – зазначила Ольга Губар. – На сьогоднішній день ми зареєстрували всі відділи, замовили печатки, треба було це робити в екстреному порядку, провели новорічні заходи…  Тому дякую, що підтримали тоді, але на сьогоднішній день, в умовах нашої економії, пропоную їх повністю зняти, доки ми не вирівняємося з бюджетом.

Депутати одностайно підтримали таке рішення.

Нагадаємо, 8 грудня 2020 року на першій сесії новообраної селищної ради більшість депутатів проголосували за рішення, яким селищному голові, окрім посадового окладу, виплат за ранг державного службовця, надбавки за високі досягнення, була встановлена перемія у розмірі 100% до посадового окладу. Тоді це рішення викликало обурення значної частини населення громади.

9 thoughts on “Ямпільська селищна рада позбавила Ольгу Губар щомісячних премій

  1. Да ладно! Это чтобы жители умолкли, а потом потихоньку все вернется на круги своя… Когда такое было, чтобы власть добровольно отказывалась от “барыша”, если его можно было получить на как-бы “законных” основаниях.

  2. Думаю, это результат общественного мнения. Наверно, рассчитывала на то, что про её премии никто не узнает, или на то, что все будут молчать.

  3. Для того, что бы это дошло понадобилось 3 месяца!!! Тепер нужно заставить и замам премии подбирать.

  4. Ничего,скоро вернут,но с пометкой ” за досягнення та гарну роботу”.

Comments are closed.