ПриватБанк відреагував на публікацію Ямпіль.INFO про закриття місцевого відділення банку

На адресу Ямпільського інформаційного агентства надійшов лист від спеціаліста  з комунікацій ПриватБанку Макаренко Наталії. Представниця установи просить представити позицію ПриватБанку з приводу проблеми

«Відділення ПриватБанку, що було розташоване в м. Ямпіль, було зачинене внаслідок оптимізації неефективних та безперспективних відділень, що наразі ведеться по всій Україні.

Плануючи закриття неефективних відділень, ми провели кампанію із переведення клієнтів до дистанційних та онлайн-сервісів, аби наші клієнти не залишилися без банківського обслуговування.

Сьогодні послуги інтернет-банкінгу Приват24 дають можливість отримувати будь-які фінансові послуги не виходячи з дому. За допомогою мобільного банку можна проводити будь-які платежі, відправити або отримати грошові перекази, поповнити мобільний номер та отримати ще понад 157 послуг (серед яких – підключення до державних сервісів, купівля квитків, запис до лікаря та навіть замовлення доставки їжі чи квітів). 

Послугами Приват24 наразі користуються понад 12 млн осіб. З кожним днем кількість клієнтів зростає. Ми постійно працюємо над поліпшенням сервісу та збільшенням кількості послуг. Більш того, ПриватБанк першим в Україні запустив єдиний мобільний додаток для фізичних осіб та підприємців на базі Privat24 для Android та iOs. Відтепер понад 700 тисяч підприємців, які обслуговуються у ПриватБанку, зможуть працювати зі своїми рахунками у звичному для них Приват24 для фізосіб. Щоб користуватися єдиним сервісом, потрібно лише оновити мобільний банк до останньої версії.

Закриваючи нерентабельні відділення, на їх місці чи поблизу встановлюють інформаційно-платіжні термінали самообслуговування, які мають доволі широкий функціонал. Такий термінал самообслуговування встановлено за адресою: бульвар. Ювілейний, 9. 

Наразі, у м. Ямпіль залишаються два банкомати ПриватБанку – один зовнішнього типу (у будівлі відділення, що зачинене), другий – у приміщенні магазину “Союз”, за адресою: бульвар. Ювілейний, 9. 

В умовах глобальної діджиталізації та принципів кешлес держави, ми готові співпрацювати з торгівельними точками м. Ямпіль щодо встановлення у місцях торгівлі терміналів для розрахунку безготівково, тобто картками», – зазначається у листі.

9 thoughts on “ПриватБанк відреагував на публікацію Ямпіль.INFO про закриття місцевого відділення банку

 1. Але не всі користувачі – особливо пенсіонери мають смартфони. Більшість з них не має можливості іх придбати та оплачувати недешеві інтернет-послуги та й картки періодично треба оновлювати а іхати до міста зайві витрати та клопіт.

 2. Ну что я говорил, им не до нас, они все решили, за нас и без нас… Диджитализация!!!! (Не выговоришь без бутылки) 😀😀😀

  1. У більшості випадків немає смартфонів, бо тому що пенсійного віку, і немає можливості купити і так як самотужки виживають, до Ямполя ще більш менш доїхати можна, а до Шостки немає здоров’я щоб вистачило вистояти в черзі!!!!!!!!!

 3. Ну вроде все гладко. Только с карточками что? И поставновлением минфина как дурачки бегать с копиями ИНН и паспорта каждый год? Уберите эту дуристику и дайте людям карты на 5 лет, и закрывайтесь с радостью)

 4. Позиція приват банку зрозуміла. Но вони не враховують що інші банки мають такі функції і краще обслуговування

  1. Да не слышат меня!!!! Я говорил, пусть валят, есть куча других банков!!!!

 5. А давайте оставим отделения только в Киеве – во эффективность будет!

  1. Почему в Киеве? Банк то Днепропетровский. Так что, только в Днепре. Мне кажется, что это расчистка для перехода клиентов в Ощадбанк.

Comments are closed.