Лікарня в Свесі вийшла зі складу КНП «Ямпільська лікарня»

Відповідне рішення в п’ятницю ухвалили депутати Ямпільської селищної ради.

Разом злікарнею у комунальну власність Свеської громади були передані дві амбулаторії загальної практики-сімейної медицини в Свесі та Марчихиній Буді, три фельдшерсько-акушерські пункти в Княжичах, Микитівці та Орлівці.  

Раніше ці заклади були структурними підрозділами КНП «Ямпільська центральна районна лікарня», а з ліквідацією району перейшли у власність Ямпільської селищної ради.

-До нас ще місяць назад звернулась Свеська громада з тим, що вони хочуть прийняти ФАПи, селищну лікарню та все майно, яке за ними закріплено, бо вони планують створювати у себе заклад первинної медицини, – пояснила селищний голова Ольга Губар.

На запитання депутатів про долю субвенції у розмірі 2 мільйона гривень, яка виділялась з бюджету Свеської селищної ради на утримання Ямпільської лікарні, головний лікар Вадим Бойчунь пояснив, що ці кошти витрачались саме на утримання закладів, що знаходяться на території Свеської громади.

-Тих коштів, які виділяє Національна служба здоров’я недостатньо для виплати заробітної плати працівникам свеської лікарні, а тому ця субвенція у розмірі 2 мільйона гривень витрачалась на виплату заробітної плати і оплату енергоносіїв по цій мережі закладів. Фактично ми виходили в нуль, – зазначив Вадим Олександрович.   

При цьому, Свеська селищна рада на даний час не відмовляється відшкодовувати частину витрат на оплату енергоносіїв по КНП «Ямпільська лікарня», як закладу медицини вторинної ланки.  

1 thought on “Лікарня в Свесі вийшла зі складу КНП «Ямпільська лікарня»

  1. Це ще один з етапів передачі, ще Свеська лікарня з її підрозділами в складі КНП. так що всі працюють як і раніше.

Comments are closed.

error: Content is protected !!