Селищний голова Ольга Губар не знає скільки ямпільчан втратили роботу протягом її каденції

Більшість установи та організацій Ямполя перебуває у власності Ямпільської селищної ради, але власник немає інформації щодо кількості осіб, які були звільнені з грудня минулого року, а також про кількість осіб, яких ще планується попередити про звільнення

Про це йдеться у відповіді селищного голови Ольги Губар на депутатський запит О.Соломко

На питання про кількість працівників, які були попереджені про звільнення у підпорядкованих їй установах та організаціях, селищний голова надала інформацію лише щодо працівників ліквідованих сільських рад. Зазначивши, що немає іншої інформації.

«Забезпечення організації кадрової роботи здійснюється безпосередньо в підприємствах, установах, організаціях, відповідно до їх статутів, положень та чинного законодавства. Тому інформація щодо звільнення працівників підприємств установ та організацій, що перебувають у власності селищної ради відсутня, оскільки знаходиться безпосередньо у даних підприємствах, установах та організаціях», – зазначається у документі.

Крім того, селищний голова Ольга Губар вважає, що депутати селищної ради не мають права вивчати проблему скорочення працівників в смт Ямпіль.

«Діяльність депутата місцевої ради та його повноваження визначені у розділі ІІ «Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», серед яких питання про збір інформації з будь-якою метою про звільнених працівників відсутня», – йдеться у відповіді Ольги Губар.

Нагадаємо, з утворенням Ямпільської об’єднаної територіальної громади селище зіштовхнулось з масштабним звільненням працівників органів та установ, які перейшли з власності Ямпільської районної ради у власність Ямпільської селищної ради.

7 thoughts on “Селищний голова Ольга Губар не знає скільки ямпільчан втратили роботу протягом її каденції

 1. Губарь корону уже надела , а на крепостных ей плевать : пускай вымирают .

 2. Нужно собирать народ и делать отзыв «господарників та професіоналів» и делать новые Выборы главы Громады.
  Нужно ещё запрос сделать сколько земли уже раздала …

   1. Перед виборами попереджаи,щоб не голосували за цю деркачивську злодійку.Що хотіли,то і маєте! Ніхто не буде збиратися. Краще вмерти рабами,ніж раз в житті голову підняти

    1. Никто не голосовал. Не важно как голосуют, важнее как считают.

 3. Все изменения идут сверху. Уже по плану было ничего не изменить. ЕЩЁ НЕ НЕСКОЛЬКО ЛЕТ НАЗАД БЫЛ ПРИНЯТ ПЛАН РАЗВАЛА РАЙОНА. ТОГДА КИПИШ НУЖНО БЫЛО ПОДНИМАТЬ.

Comments are closed.