Перехід на літній час можуть скасувати

Верховна Рада ухвалила у першому читанні законопроєкт, яким пропонується скасувати сезонне переведення стрілок годинників.

За відповідне рішення проголосували 277 народних депутатів.

Законопроєктом №4201 «Про обчислення часу в Україні» пропонується встановити, що «сезонний перехід часу на території України не здійснюється».

Як зазначається у пояснювальній записці, ухвалення закону забезпечить визначення на законодавчому рівні порядку обчислення часу в Україні, сприятиме покращенню стану здоров’я громадян, підвищенню працездатності населення, сприятиме протидії агресії з боку Російської Федерації та сприятиме євроінтеграційним прагненням України.

«Щороку перехід на зимовий час відбудеться в останню неділю жовтня. Зокрема, цьогоріч він запланований у ніч із суботи (24 жовтня), на неділю (25 жовтня). Сподіваємося, що у разі підтримки Верховною Радою України це сезонне переведення стрілок годинника стане останнім, оскільки в законопроєкті чітко передбачено, що сезонний перехід часу не застосовується», – йдеться у записці.

5 thoughts on “Перехід на літній час можуть скасувати

  1. Давно пора было, только не пойму как это будет способствовать противодействовать агрессии РФ?!

    1. Это, как и «евроинтеграционные стремления», обязательная приписка к любой фразе)) Было бы смешно, если бы не было так грустно

    2. А почему бы и нет,а то что то Россия в последнее время нигде не засветилась,хоть ко времени привяжем и поставим ещё одну галочку в противодействии и в попытке улучшения жизни украинцев. Вот не переведут часы и сразу жизнь улучшится и пойдем с котомками в Европу.

  2. Если до 25 не успеют принять, то переводем часы и будем с РФ в одном времени, а если не переведем то будем в одном времени с Калининградской областью РФ.. Вообщем сами себя загнали в угол

Comments are closed.