Помер багаторічний директор Свеського лісгоспу Валентин Махиборода

З сумом повідомляємо, що 4 березня 2021 року перестало битися серце ветерана лісової галузі, Заслуженого лісівника України Махибороди Валентина Костянтиновича.

Про це пише Свеський лісгосп

Народився 7-го січня 1945-го року у с. Смородине, Тростянецького району, Сумської області.

Працював директором ДП «Свеський лісгосп» 1989 – 2000 рр, 2001 – 2011 рр.

В 2000 році Валентина Костянтиновича, як здібного і висококваліфікованого фахівця, досвідченого керівника було запрошено на посаду генерального директора об’єднання «Сумиліс». За контрактом відпрацював 1 рік. За цей час зробив значний внесок у розвиток лісової галузі в області. За сімейними обставинами повернувся до попередньої роботи і працював директором ДП «Свеський лісгосп».

Махиборода В. К. був нагороджений нагрудними знаками «за бездоганну службу в державній лісовій охороні 10 років», «За бездоганну службу в державній лісовій охороні 30 років», «За бездоганну службу в державній лісовій охороні 40 років».

У 2004 році присвоєно почесне звання Заслужений лісівник України, в цьому ж році його трудові заслуги були відзначені Почесною грамотою голови Сумської облдержадміністрації.

Висловлюємо щирі співчуття сім’ї та родині Валентина Констянтиновича. Нехай Всевишній прийме світлу його душу. Нехай в серцях рідних, друзів, родини, колег вічно живе добра пам’ять про прекрасну людину.

1 thought on “Помер багаторічний директор Свеського лісгоспу Валентин Махиборода

Comments are closed.