Хургада відкрила двері для туристів однією з перших на території Єгипту. Відпочиваючі вирушили сюди потоком і до сих пір вважають місце одним з комфортабельних для відпочинку. Багато готелів Хургади побудовані дуже давно, однак вони відновлюються, оновлюються і пропонують найбільш доступні ціни. Пляжна територія курортного місця не може не захоплювати – пологі, найчистіші пляжі, піщаний берег омиває дивовижне Червоне море.
Клімат та гарні погодні умови круглий рік сприяють гарячим путівкам, ціни на всі туроператори України є в турагенції ТурПошук. Регіон має у своєму розпорядженні для комфортного відпочинку такий арсенал:

  • Хургада знаходиться в пустелі, клімат пропонує туристам жаркий літній час і теплий, комфортний зимовий період.
  • Опадів тут дуже мало. Іноді слабкі дощі, і то виключно в осінню пору.
  • Низька вологість, тому звикнути до кліматичних умов не важко, навіть найменшим туристам.
  • Повітря в літній час прогрівається до + 35 ° C, море до + 28 ° C. У зимовий період температура приблизно + 25 ° C, а вода балує відпочиваючих + 20 ° C. Дивовижні умови для засмаги, водних процедур і пізнання морського світу.

Розваг в Хургаді на будь-який смак. Тут практикується сімейний відпочинок. Батьки з дітьми можуть відпочити і душею і тілом, емоцій буде буря. Тут дуже багато цікавого для дітей. Наприклад, на пляжній зоні є огорожі, де дитина може поплавати на дрібницях, а батьки можуть бути спокійні, що він не втече на глибину.
Для більшої різноманітності досвідчені туристи рекомендують відвідати парк водних атракціонів «Джангл Парк», тут буде цікаво і малюкам, і батькам. Також можна відправитися в чудовий аквапарк «Синдбад», де чекає екзотичний світ тропічних красот. Не можна залишити без уваги дельфінарій, де відвідувачів порадують тямущі морські котики і дивовижні дельфіни.

Дивовижних місць для дорослих теж предостатньо. Хургада – унікальне місце на єгипетській землі, де може розважитися абсолютно кожен турист. Любителям активного відпочинку можна зайнятися:
– Дайвінгом.
– Снорклінгом.
– Віндсерфінгом.

Отримати море нових емоцій допоможе кайтсерфінг, подорож по небу на параплані або можна стрибнути з парашутом. Люди побували на Червоному морі радять заглянути в ресторацію «1001 ніч», яка розташовується в істинному палаці. Тут запропонують смачні страви, подавати вишукування будуть красуні Сходу і грізні варти з палицями.

Тим, хто вважає за краще клубні вечірки, треба відправиться на диско, і найпопулярнішою вважається «Каліпсо». На першому поверсі розташовується танцювальний майданчик, де проходять розважальні шоу, на другому поверсі можна смачно поїсти.

Що можна подивитися?

Ті хто люблять вивчати історію і кого цікавлять цінності давніх епох повинні відвідати Мечеть Абдульхасана Ельшазі, Коптську церкву, пройтися по вулиці Шератон і зайти в Музей морської біології, де вивчають населення і рослинність Червоного моря. Також можна купити екскурсію на поблизу розташовані курорти, в пустелю, в бедуїнські поселення або замовити прогулянку на острів Утопія і помилуватися коралами.

Цікавий відпочинок можна знайти https://tourpoisk.com.ua/ua/garyachi-tury-v-egypet виконавши пошук турів онлайн по всім туроператорам з Києва до Хургади чи любого куточку Єгипту.