“Нова пошта” підвищує тарифи вже з 20 березня

Доставка стане дорожчою на 5 грн, а упаковка посилок – на 1-6 грн. Від 20 березня “Нова пошта” підвищує тарифи на послуги доставки та пакування відправлень.

Про це компанія з доставки повідомила на своєму сайті.

“Розуміючи всю складність економічної ситуації, пов’язаної з пандемією та карантинними обмеженнями, “Нова пошта” тривалий час свідомо не підвищувала тарифи. Ми працювали на межі можливостей і допомагали країні боротися з ковідом, купуючи медичне обладнання та засоби захисту для лікарень. Але ми вимушені зробити незначне підвищення тарифів у зв’язку зі зростанням цін на пальне, комунальні послуги, інфляцією тощо”, – пояснили такий крок у компанії.

Таким чином, вводяться такі оновлення:

  • Відміняється додаткова плата за ручну обробку при відправці посилок розміром від 70 см по одній зі сторін відправлення за умови пакування згідно з правилами пакування “Нової пошти”. Тепер такі посилки будуть доставлятися за базовим тарифом, головне – щоб вони були упаковані в коробку, гофрокартон або на пласку основу.
  • Тариф на базові послуги доставки підвищується на 5 грн.
  • Тариф на упакування підвищується на 1-6 грн.

Змінені тарифи

3 thoughts on ““Нова пошта” підвищує тарифи вже з 20 березня

  1. Да ладно вам, вот сахар и масло под солнечное с мукой подорожали это да..!

  2. Так на Новій Пошті і так подвійний тариф. Відправлення спочатку надходять в Ямпіль Вінницької області, а потім переадресовують в наш Ямпіль за наш рахунок. Схема працює вже багато років і приносить Новій Пошті не маленький дохід.

Comments are closed.