Щороку мешканці України шукають кращих умов заробітку за кордоном. Найпопулярнішим варіантом для такого поліпшення фінансового стану стала Польща. Причин для цього безліч: це і територіальне розташування, близькість мов та культури, можливо знайти місце без досвіду. Найпопулярніші серед варіантів працевлаштування – це робота в Польщі на фабриці, на заводі, на будівництві, різноманітні сезонні вакансії тощо. Допомогти знайти вигідне місце найлегше через Інтернет. Компанія «Робота за кордоном від Андрія Марисюка» пропонує позиції з різними умовами праці та заробітком, а ознайомитися з ними можна на сайті – https://andriym.com/vacancies/poland/factory.

Чому саме Польша?

Якщо розібратись, чому українці частіше за все обирають Польщу, то виявиться ціла низка причин:

 1. Польську мову можливо вивчити всього за кілька місяців.
 2. Легко дістатися до місця працевлаштування, а також можна швидко повернутися на батьківщину.
 3. Значно вища зарплатня, якщо порівняти з українськими доходами.
 4. Легальна робота в Польщі дає гарантії на соціальний захист та чистий дохід.
 5. Перспективність, адже роботодавці зацікавленні у розвитку кадрів. Недосвідчені працівники мають змогу пройти навчання та стажування, а інші працівники також можуть підвищувати свій кваліфікаційний рівень.
 6. Згодом з’являється можливість переїхати до країни на завжди та здобути громадянство.

Знайти робочі місця вдасться що повнолітній молоді, так і пенсіонерам. Зазвичай студентів більше цікавлять сезонні пропозиції, наприклад, збирання врожаю. А іншим кандидатам підійде постійна зайнятість, наприклад, праця на фабриках Польщі.

Робота на польських фабриках

На польських територіях існує велика кількість фабрик різного спрямування. Тут виготовляють і меблі, і деталі для машин, і кондитерські вироби тощо. Значна частина продукції спрямовується на експорт. Це призводить до постійного зростання об’ємів виробництва, відтак щорічно збільшується і потреба в працівниках. Робота в Польщі дає можливість значно покращити свій фінансовий стан. Нові вакансії з’являються постійно, що можна відстежити на сайті компанії, засновником якої є Андрій Марисюк – https://andriym.com/vacancies/poland.

Кожна фабрика має свою специфіку, висуває окремі вимоги до кандидатів. Однією із цікавих можливостей може стати робота на шоколадній фабриці. Для такого типу вакансій обов’язковою є наявність санітарної книжки у кандидата. Але навіть якщо вона відсутня, роботодавець може посприяти її оформленню. Робочий одяг видається компанією.

Найпоширеніші серед вакансій на фабриках – це місця різноробочих та пакувальників, що підходить некваліфікованим робітникам. До обов’язків працівника входитиме:

 • праця на конвеєрі;
 • нанесення спеціальних позначок;
 • запаковування товарів;
 • сортування.

Вакансії на роботу на фабриках без посередників можна не лише серед місцевих брендів, а й влаштуватися до всесвітньо відомих компаній, як от Кіндер.

Вакансії повара в Польщі

Не відстає у своєму розвитку і сфера туризму. Кількість туристів щороку збільшується, що викликає ріст готельно-розважальних комплексів, ресторанів та кафе. Таким чином, вакансій у кулінарній сфері не втрачають свої популярності. Працевлаштування поваром в Польщі можливе для людей, які мають певний досвід роботи та навички. Якщо кваліфікації недостатньо можна влаштуватися на посаду помічника.

Серед переваг професії:

 • високий рівень зарплат;
 • велика кількість пропозицій на ринку праці;
 • умови праці ліпші, ніж мають різноробочі;
 • є можливість кар’єрного розвитку.

Работа в Польші поваром більш високооплачувана, ніж місце помічника. Однак відрізняється і ступінь відповідальності працівників. Така вакансія підійде працівникам не залежно від їх статі. Працевлаштування чоловіків поваром в 2021 році проходить легко через сторінку сайта – https://andriym.com/vacancies/poland/cook.