Про це повідомила начальник відділу освіти Ямпільської райдержадміністрації Ірина Калюжна виступаючи на колегії райдержадміністрації. При цьому, охоплення дітей дошкільною освітою в районі зростає, в 2007 році цей показник складав лише  42 %. Загалом, право дітей на здобуття дошкільної освіти реалізують 5 дошкільних  навчальних закладів та 7 навчально – виховних комплексів: загальноосвітня школа – дошкільний навчальний заклад, якими охоплено 689 дітей (місто – 538, село – 151).

За п’ять років вдалося покращити матеріальну базу цих закладів. Зокрема,  було замінено  40 вікон  на пластикові (Ямпільський дошкільний  навчальний закладу «Малятко», Дружбівський дошкільний навчальний заклад «Сонечко»). За звітний період у Ямпільському дошкільному навчальному закладі «Малятко» прокладено близько 30 метрів водогінної мережі, проведено частково заміну тепломережі, встановлено сантехніку, проведено капітальний ремонт приміщень харчоблоку, придбано комп’ютер, встановлено обладнання для харчоблоку (холодильник побутовий,мийки для посуду), підключено всі групові приміщення до електронагрівачів. Для всіх груп закуплено нові набори постільної білизни та рушників, відремонтовано музичний зал, встановлено огорожу.

Фото з архіву Ямпіль.INFO

4 thoughts on “Дошкільною освітою на Ямпільщині охоплено 71% дітей

  1. Будьте реалистами, показатель стал больше, так как детей в 2007 году было больше, нежели в 2012 году!! Новые места в садиках для детей не создаются!

  2. Постельное и полотенца- куплены за родительские деньги, овощи принесли, на игрушки и садик помогают!!!!!!!и у них улучшилась материальная база!В собственных карманах???????????

  3. А тазики на ступеньках и потёки на потолке это дизайнерский ход после “Капітального ремонту приміщень!”?

  4. Дошкільна освіта ” лежить на плечах теріторіальних громад ” адміністрація до закладів НІЯКОГО ВІДНОШЕННЯ НЕ МАЄ .

Comments are closed.

error: Content is protected !!