Минуло більше року від дати встановлення карантину на території України з метою запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2.

Про це повідомляє Ямпільське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області

На сьогоднішній час діє Постанова Кабінету Міністрів від 17 лютого 2021 р. № 104 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»

Згідно цієї постанови Сумська область віднесена до помаранчевого рівня епідемічної небезпеки. Цей рівень свідчить про ускладнення епідеміологічної ситуації та сигналізує про небезпеку наближення до червоного рівня.

Останнім часом відмічається ускладнення ситуації на території колишнього Ямпільського району. За інформацією Сумського обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров’я України за минулу добу підтверджено 14 випадків захворювання на COVID-19, взагалі з початку пандемії на території району лабораторно підтверджено 608 випадків хвороби, 495 осіб одужало, 4 людини, нажаль, померли. На сьогоднішній день 109 активних хворих.

Через рік з початку карантину, маючи певні напрацювання профілактичної роботи запевняємо, що забезпечити зменшення ризиків поширення коронавірусної хвороби, сповільнення подальших його мутацій можливе за умов дотримання населенням протиепідемічних вимог, до яких відносяться: обов’язкове носіння масок, дотримання соціальної дистанції, часті миття і антисептична обробка рук, самоізоляція та вчасне звернення до лікаря у разі виникнення гострого респіраторного вірусного захворювання.

Закликаємо бути свідомими, не нехтувати санітарними нормами і не наражати себе та оточуючих на небезпеку!!!

3 thoughts on “На Ямпільщині 109 активних випадків COVID-19

  1. Хотелось бы узнать не общую картину,а как обстоят дела по населенным пунктам.И что делается для остановки такого осложнения.

  2. “Для остановки такого осложнения” вам что ни предложи,все не так.Пока все не переболеют будет такая обстановка

    1. Не факт.Сейчас уже пошло повторне инфицирование переболевших. Так что следуя вашей логике,это не закончится никогда. На утро 18 марта,по Ямпольскому району 61 новый случай…

Comments are closed.