В Свеській ОТГ поліцейські разом з прикордонниками та службою у справах дітей  організували соціальну допомогу багатодітній родині

Правоохоронці разом з представниками місцевої влади передали родині, яка потрапила у складні життєві обставини та терміново потребувала допомоги, продуктовий набір.

На минулому тижні служба у справах дітей Свеської територіальної громади організувала спільний рейд по сім’ям, які потрапили у складні життєві обставини. Серед членів комісії, які обстежували побутові умови таких родин, був дільничний офіцер поліції відділу поліцейської діяльності №1 (Ямпіль) Шосткинського районного управління поліції Іван Шульга та інспектор ювенальної превенції Світлана Білоблоцька.

«Загалом ми відвідали дев’ять таких сімей, – розповідає Іван Шульга. – Звичайно, всі вони потребують грошової допомоги від держави. Проте матеріальне становище однієї з них вразило нас найбільше – у родині виховується троє дівчаток, 6-ти, 5-ти та чотирьох років. Їх батьки втратили роботу, і невеликої матеріальної допомоги від держави їм просто не вистачає».

Аби допомогти цій сім’ї, поліцейський разом з прикордонниками та службою у справах дітей організували для них допомогу продуктами харчування. Сьогодні найнеобхідніше передали родині. Багатодітна мати з радістю прийняла допомогу та подякувала відвідувачам за турботу і небайдужість.

3 thoughts on “В Свеській ОТГ поліцейські разом з прикордонниками та службою у справах дітей організували соціальну допомогу багатодітній родині

  1. Цены взлетели а зарплата таже. Так что уже жрать землю нужно! Так дальше пойдёт задуматься нужно стоит ли жить в етой стране. Чиновникам плевать на обычное быдло!

    1. Алексей, полностью согласен. Страна становится сильно дорогой для жизни, особенно в таких отдаленных уголках как наш, где цены и тарифы куда выше столичных, одна вода и водоотвод чего стоит, а продукты? В городских супермаркетах – цена иногда в 2 а по акциям – в 3 раза дешевле наших

Comments are closed.