Путін особисто контролював діяльність депутата Деркача, – розвідка США

Президент РФ Володимир Путін особисто наглядав за діями українського депутата Верховної Ради Андрія Деркача, якого згодом США звинуватили у втручанні в їх вибори і визнали російським агентом.

Про це йдеться у новому звіті Офісу директора національної розвідки США (ODNI) про втручання в американські вибори в 2020 році, пише «Радіо Свобода».

Розвідка США стверджує, що втручання у вибори США було затверджено безпосередньо російським президентом Володимиром Путіним, який, в тому числі, наглядав за діяльністю депутата Верховної Ради Андрія Деркача.

«Ми вважаємо, що Путін тримав під наглядом діяльність Андрія Деркача – українського депутата, який відіграв значну роль у впливі Росії на вибори. Деркач пов’язаний із російськими посадовцями і з російськими спецслужбами», – йдеться в документі.

Американська розвідка дійшла висновку, що Росія вважала обрання Джо Байдена небажаним для її національних інтересів, тож спрямувала свої зусилля на те, щоб підважити його президентську кампанію. Натомість у Кремлі віддавали перевагу перемозі Дональда Трампа, попри деякі кроки його адміністрації проти Росії.

За оцінкою розвідки, Кремль здійснив операції впливу на передвиборчу кампанію в США. Ці дії були спрямовані на декілька завдань: завдати шкоди Джо Байдену та Демократичній партії, підтримати Дональда Трампа, підірвати довіру суспільства до виборчого процесу та посилити соціальний і політичний розбрат у США.

Посадовці стверджують, що до цих дій була причетна російська розвідка, ЗМІ, мережі тролів, а також особи, пов’язані з Україною – зокрема, депутат Верховної Ради Андрій Деркач.

Особливу увагу розвідка США звертає на розгортання медіакампанії щодо начебто корупційних зв’язків Джо Байдена та його сім’ї з Україною. При цьому в США наголошують, що в них немає жодних доказів, що до цього міг бути причетний уряд України.

Натомість український депутат Андрій Деркач, який мав зв’язки із ФСБ, та його соратники намагались використати впливових людей у США та медіа, щоб поширити свою історію серед американських посадовців та суспільства.

Зокрема, Деркач та його соратники зустрічались та надавали документи наближеним до Білого дому особам, намагаючись переконати їх розпочати розслідування, найняли фірму для лобіювання серед американських посадовців та пробували встановити контакт із декількома високопоставленими чиновниками США.

Розвідка також згадує про документальний фільм, який транслювали в США. Ймовірно, ідеться про серію «документальних розслідувань» Руді Джуліані щодо начебто корупційних зв’язків Джо Байдена з Україною, який транслював телеканал One America News.

Для цього розслідування Руді Джуліані, зокрема, зустрічався із колишніми генпрокурорами України Юрієм Луценком та Віктором Шокіним.

Також в документі згадуються так звані «плівки Деркача» – аудіозаписи розмов, які мали на меті довести корупційні дії Байдена в Україні.

Американська розвідка стверджує, що це було частиною спланованої кампанії з втручання у вибори США, яку тримав під контролем Володимир Путін.

Також у документі йдеться про те, що Росія прагнула підірвати громадську довіру до процесу голосування та викликати сумніви в перемозі Джо Байдена навіть після закінчення виборів.

Попри це, в Офісі директора національної розвідки запевняють, що, на відміну від 2016 року, Росія не намагалась втрутитись у виборчу інфраструктуру через кібератаки. Також розвідка стверджує, що в неї немає доказів впливу на будь-який технічний аспект голосування: реєстрацію виборців, заповнення бюлетенів, підрахунку голосів чи повідомлення результатів.

Серед іншого, в документі йдеться, що, крім Росії, у президентські вибори намагався втрутитись Іран – із метою зашкодити переобранню Дональда Трампа. Водночас за оцінкою розвідки, з боку Китаю не було помічено жодних зловмисних дій щодо впливу на вибори в США.

Нагадаємо, 19 травня 2020 року народний депутат Андрій Деркач оприлюднив аудіоматеріали, які, за його словами, можуть свідчити про вплив Джо Байдена на п’ятого президента України Петра Порошенка.

За словами Деркача, записи він отримав від неназваних журналістів-розслідувачів, а сам запис розмови з Байденом нібито робив особисто Порошенко.

22 червня того ж року Деркач оприлюднив нові записи розмов між людьми, чиї голоси схожі на голоси Порошенка та чинного президента США Джо Байдена.

Головними темами, які обговорюють на нових «записах», нібито зроблених упродовж 2016 року, є, зокрема, справа компанії Burisma, співпраця України з МВФ, націоналізація «ПриватБанкуБ, діяльність «Нафтогазу УкраїниБ, підвищення тарифів.

13 thoughts on “Путін особисто контролював діяльність депутата Деркача, – розвідка США

 1. Что то всё так сильно дорожает. Пишут газ ещё буде дороже. И продукты.

 2. Какой могучий наш Андрей! Политик планетарного масштаба. Геополитка: Трамп, Путин, Байден – вот его уровень. А вы малята-ямпольчата заниматесь оптимизацией школ, больниц, библиотек и ремонтом дорожных ям. Ведь не для того Андрей в политику шел, чтобы в вашем навозе копаться.

 3. И шо??? Нам то что с этого?! Идет большая геополитическая игра, где мы даже не пешки… Нам надо думать как третью волну ковид пережить.. А тут еще и цены, ну вы знаете… А любая критика действующей власти воспринимается как рука Кремля.. Дожились…

 4. А то, что только кремлёвскому шизику стукнет в голову, этот мудак со своими шестёрками устроит тут ЛДНР. Разве не доходит?

  1. А мы и так потребляем рос газ, дизайн топливо, эл энергию, тебе этого мало?!

   1. Дело в том, что Бельгия и Нидерланды тоже торгуют между собой, но никто не думает нападать друг на друга. И войны там нет. Странно, да?
    Не дело даже не в том, а в том, что Деркач как депутат абсолютный ноль. Вместо того, что бы тянуть сюда деньги ДФРР, дорожного фонда, он занимается выполнением задач Путина и организацией краж леса.

    1. вообще эта вывеска-поздравление в центре с фейсами деркача и котлярова просто как олицетворение (как прикольно получилась игра слов) безнадежности Ямполя)) Приговор прям) хотя такой плакат должен висеть неподалеку с подписью – разыскиваются-)

    2. А чего Швейцарию в пример не привёл?! Это первое, а второе “лднр” в ямполе?! Что ты куришь или ешь?

  2. Это многие понимают. Не нужно нам ЛДНР тут. Деркач иди на х*й

 5. Корней Чуковский
  Тараканище

  Часть первая

  Ехали медведи
  На велосипеде.

  А за ними кот
  Задом наперёд.

  А за ним комарики
  На воздушном шарике.

  А за ними раки
  На хромой собаке.

  Волки на кобыле.
  Львы в автомобиле.

  Зайчики
  В трамвайчике.

  Жаба на метле…

  Едут и смеются,
  Пряники жуют.

  Вдруг из подворотни
  Страшный великан,
  Рыжий и усатый
  Та-ра-кан!
  Таракан, Таракан, Тараканище!

  Он рычит, и кричит,
  И усами шевелит:
  «Погодите, не спешите,
  Я вас мигом проглочу!
  Проглочу, проглочу, не помилую».

  Звери задрожали,
  В обморок упали.

  Волки от испуга
  Скушали друг друга.

  Бедный крокодил
  Жабу проглотил.

  А слониха, вся дрожа,
  Так и села на ежа.

  Только раки-забияки
  Не боятся бою-драки:
  Хоть и пятятся назад,
  Но усами шевелят
  И кричат великану усатому:

  «Не кричи и не рычи,
  Мы и сами усачи,
  Можем мы и сами
  Шевелить усами!»

 6. Уважаемый, Гость! Я думаю, что цитирование басен С. Н. Крылова более уместно в данной ситуации…

 7. Если пошла такая хрень значит опять грабить будут.

Comments are closed.