Чи плануєте ремонтні роботи, придбання кліток для домашнього господарства або обробку зовнішнього фасаду? Зварна сітка, або як її ще називають ССЦП, неодмінно стане в нагоді. Металева сітчаста будівельна продукція створена спеціально для втілення в життя будівельних проектів і є незамінним матеріалом в тваринництві і домашньому господарстві. Перевагами її використання є стійкість до корозії і інших зовнішніх факторів, довгостроковість служби з гарантією на 7 років і придбати можна за недорого.

зварна сітка

Тому докладніше розглянемо основні сфери використання:

 1. зміцнення зовнішніх або внутрішніх стін від утворення тріщин при оштукатурюванні стін;
 2. служить основою для будівництва теплиць і парників, яку з легкістю можна зібрати і встановити заново;
 3. армуючий матеріал для заливки бетону і дорожніх покриттів;
 4. зведення кліток для домашньої живності, таких як кролики, кури, качки, нутрії, перепела.

У Сітка Захід представлений широкий асортимент зварної сітки, тому кожен клієнт знайде товар з відповідними параметрами для потрібної сфери застосування. Тому не втрачайте часу – замовляйте. Щоб купити зварену сітку – звертайтеся до менеджера інтернет-магазину або складу, він з радістю допоможе вибрати найкращий варіант, дасть відповіді на питання, що цікавлять на безкоштовній консультації і надасть розрахунок.

Підприємство виробляє широкий асортимент каталогу продукції з різними параметрами характеристик на вибір, такими як:

 • довжина рулону 10 або 30 м;
 • висота 1 або 1,5 м;
 • з покриттям оцинкованим або неоцинкованої;
 • товщина дроту від 0,7 до 1,8 мм;
 • форма осередку прямокутна або квадратна;
 • розмір осередку від 12,5х12,5 до 50х50 мм;
 • структура будови осередки: дрібна, середня або велика.

сітка зварна

Судячи з представлених різновидів, можна зробити висновок, що в компанії можна знайти металовироби на будь-який смак і колір. А що найголовніше? Співвідношення ціни та якості. Sitka Zahid – підприємство, яке, якщо порівняти з конкурентами на українському ринку, в першу чергу піклується про високий рівень виробництва продукту, тому ціна відповідає якості. Чим тонше сітка, більше осередок і нижче висота – тим дешевше буде прайсова ціна. Також можливо отримати вагому знижку, до того ж з безкоштовною доставкою від суми замовлення. До речі, компанія володіє настільки потужною продуктивною базою, що з наявності можна придбати величезну кількість рулонів. Тому якщо потрібна сітка для будівництва – звертайтеся.