В Ямполі відремонтують дорогу по вулиці 75 Гвардійської дивізії

На ремонт ділянки дороги  О 191801 Ямпіль – Свеса – Марчихина Буда – Княжичи, яка пролягає вулицею 75 Гвардійської дивізії в смт Ямпіль, виділено близько 4,4 мільйона гривень.

Про це зазначається у розпорядженні голови Сумської обласної державної адміністрації

З пропозицією щодо необхідності капітального ремонту аварійної ділянки дороги від перехрестя з дорогою С.Буда-Ямпіль-Береза і до виїзду з селища Ямпіль у грудні 2020 року до голови Сумської облдержадміністрації Василя Хоми звернулись депутати Ямпільської селищної ради О. Соломко, О. Гарбузов та Р. Доценко. У листі –відповіді чиновники облдержадміністрації пообіцяли розглянути пропозицію про капітальний ремонт цієї ділянки при формуванні переліку  об’єктів будівництва на 2021 рік. У лютому пропозиція біла підтримана, а 15 березня вищевказана ділянка дороги офіційно отримала фінансування на проведення ремонтних робіт.

Зазначимо, що мова йде не про ямковий ремонт, а про заміну суцільного асфальтного покриття на ділянці довжиною в 290 метрів.

Окрім зазначеної ділянки на дорозі О 191801 Ямпіль – Свеса – Марчихина Буда – Княжичи відремонтують ще дві ділянки загальною довжиною близько 1,3 кілометра. Ремонт дороги орієнтовно розпочнеться наприкінці літа, після проведення тендерних процедур.

У листопаді минулого року дорога по вулиці 75 Гвардійської дивізії виглядала наступним чином:

error: Content is protected !!