Які новації очікують випускників  ямпільських шкіл при проходженні зовнішнього незалежного оцінювання в 2013 році?
У тестах ЗНО нинішнього року буде менше питань, що потребують односкладових відповідей «так» чи «ні». Вони будуть замінені на завдання, що вимагають розрахунків і логічних відповідей.  Про це на прес-конференції присвяченій ЗНО розповіла виконуюча обов’язки начальника управління освіти і науки Сумської ОДА Інеса Песоцька.
Вона так само повідомила, що з метою економії коштів випускникам видаватимуть зошити з питаннями на одній мові. Представникам національних меншин будуть надані тести на їхній мові. Інша новація – металодетектори на всіх пунктах тестування. Їх мета – виявляти телефони та іншу апаратуру для шахрайства. Організатори ЗНО в Сумській області запевняють, що виявлення недозволених пристроїв веде до негайного видалення із залу.
Як розповів директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександр Сидоренко, Сумська область перша в Україні, де в ЗНО буде повністю проходити у ВНЗ. Це стало можливим завдяки великій кількості коледжів і технікумів в нашому регіоні.
ЗНО пройде в Сумах, Конотопі, Шостці та Ромнах.
За словами А. Сидоренко, 20% всіх питань будуть елементарними, 20% – з підвищеною складністю і 60% середнього рівня.

 

2 thoughts on “Нововедення в зовнішньому оцінюванні

  1. С каждым годом все больше делают так, чтобы меньше детей смогли пройти на бюджет!!!!

Comments are closed.

error: Content is protected !!