Cелищне керівництво Ямполя намагається через «прикормлені» ЗМІ виправдатись за відвертий провал у сфері дорожнього будівництва.

Як стало відомо 16 березня, нове керівництво Ямполя не змогло добитись виділення коштів з Державного дорожнього фонду на капітальний ремонт комунальних доріг селища, не заклало воно на ці потреби і жодної копійки з власного бюджету. Тож Ямпіль, у якому минулоріч було покладено більше 1 кілометра нового дорожнього покриття як зарахунок обласних, так і місцевих коштів (ділянка дороги по вулиці Шкільна та ділянка дороги біля школи №2), у 2021 році ризикувало залишитись без жодного метра нового асфальту.

У грудні минулого року, коли починався процес розподілу дорожнього фонду між громадами області, керівництво Ямпільської ОТГ займалось встановленням премій та поділом посад.

Як бачимо, результат не залишив себе довго чекати – на даний момент на території Ямполя запланований ремонт лише однієї дороги – по вулиці 75 Гвардійської дивізії, питання ремонту якої перед керівником області підняли депутати від опозиції.

Щоб виправдати керівництво селища, «карманний журналіст» селищного голови доповів про ремонт мосту через річку Студенок, який представив, як досягнення селищного голови, назвавши ремонт «цілеспрямованою роботою по ремонту доріг у Ямполі». Мовляв, селищний голова «наполегливо домоглась ремонту споруди». До слова, ремонт виглядає наступним чином:

До дорожників селищний голова звернулась 16  березня, за дивним збігом обставин, після критичної публікації на Ямпіль.INFO. На жаль, селищний голова так оперативно не реагує на публікації про жахливий стан доріг, за які вона безпосередньо відповідає.

Наостанок карманний журналіст, не забув дорікнути опозиційним депутатам. Мовляв, тільки те і роблять, що звертаються до губернатора з проблемами селища, начебто, кошти вже були виділені, а звернення писали аж в минулому році. Тобто, вчергове майстерно зманіпулював фактами, адже:

1)      звернення до облдержадміністрації – це єдиний шлях добитись ремонту дороги, яка перебуває у обласній власності (це яскраво довів минулорічний ремонт дороги біля школи №2, якого добились ці ж депутати)

2)      кошти на ремонт дороги по вул. 75 Гвардійської дивізії були виділені 16 березня  розпорядженням голови Сумської ОДА, що легко можно перевірити

3)      звернення дійсно писали в грудні минулого року, бо саме у цей час формується план ремонтів на наступний рік. Писати такі листи в березні немає жодного сенсу.

Але це лише чергова необгрунтована критика, на яку можна і не звертати увагу. Прикро інше – після приходу до влади в громаді ставлеників одіозного депутата, схоже, Ямпіль знову залишиться без масштабних ремонтів доріг. Якщо в минулому році на дороги Ямпільського району було виділено більше 300 мільйонів, то у 2021 лише близько 14 мільйонів. Тож, швидше за все, цього року доведеться нам спостерігати не капітальні, а ямкові ремонти, як на фото вище.

3 thoughts on “Ямпільська влада похизувалась «ремонтом» мосту через Студенок

  1. Если всё сказанное в статье- правда, (как говорят в Одессе) таки да, мощный ремонт!!!! А про” карманного журналиста” можно и конкретно было сказать, кто лоббирует чьи интересы…

    1. https://pivnich.news А в целом О.Соломко прав на 100% . О.Губар , как человек может и ничего , а как господарниця и професионал так себе ,купил ей кресло А.Деркач , а способности принимать решения не купил )))) . В область ( ОДА) не вхожа , может волосы перекрасит надо ,покровитель скоро не дай бог сойдет с политарены ))))

  2. Попрошу обратить внимание,что при ремонте моста,тяжолый трактор ездит по новенькому тротуару. Одно строим, другое ломаем.

Comments are closed.