З 22 березня по 15 квітня Служба автомобільних доріг у Сумській області заборонила рух територіальною дорогою Т-19-15 КПП “С. Буда”-Ямпіль-Береза, з під’їздом до м. Дружба” вантажного транспорту з осьовим навантаженням понад 7 т, але ці обмеження не дотримуються

У весняний період сходження снігу дорожнє полотно особливо схильне до руйнування під дією багатотонного транспорту. Тож, дорожні служби намагаються захистити дороги від масштабних руйнувань. Раніше для цього визначались об’їзні шляхи, а  тоннаж транспортних засобів суворо контролювався. У наш же час системного контролю за вагою транспортних засобів немає, чим і користуються власники вантажних автомобілів.

Особливу шкоду дорогам наносить сільськогосподарська техніка та лісовози, останні в Ямполі на повній швидкості і з великим навантаженням проїжджають і, відремонтовану у минулому році, ділянку дороги Ямпіль-Прудище (від центру селища до водозабору). Звичайно, притягнути до відповідальності за таке порушення буде дуже важко, але цією проблематико цілком можуть зайнятися керівники підприємств – власників вищевказаних лісовозів, однієї їх вказівки буде достатньо для того, щоб водії вантажівок проїжджали з меншою шкодою хоча б відремонтовані ділянки.

3 thoughts on “Попри обмеження, вантажівки розбивають територіальну дорогу, що проходить через Ямпіль

  1. Мусора собаки, берут деньги за то что бы лесовоз ездили там, где им нельзя. Это факт.

Comments are closed.