Оптимізовано, як низькоефективне: ПриватБанк відповів відпискою на звернення Ямпільської селищної ради

Місцеві депутати наприкінці лютого звернулись до керівництва банківської установи з вимогою не допустити закриття відділення в смт Ямпіль.

Але у відповіді ПриватБанку зазначається, що відділення було закрито в рамках оптимізації, як низькоефективне. В банківській установі не взяли до уваги і аргументи щодо обслуговування мешканців сільської території, зазначивши, що клієнти мають можливість вирішити будь-яке питання, пов’язане з банківським обслуговуванням, через телефон клієнтської підтримки, SMS-банкінг, інтернет банк Приват24 та чат-бот на сайті банку.

Нагадаємо відділення ПриватБанку в смт Ямпіль не працює з 1 березня.   

5 thoughts on “Оптимізовано, як низькоефективне: ПриватБанк відповів відпискою на звернення Ямпільської селищної ради

  1. Банк по факту не работает с 1 марта, а обращение Ямпольского поссовета к Приватбаку от 03.03.2021 исх. N 02-11/376 (это четко видно в ответе Приватбанка). Получается, что обращение было спустя три дня после закрытия банка? Это как называется – очковтирательство?

  2. Популярное слово в нашей стране “оптимизация”. Больницу уже оптимизировали . Ждите скоро новостей “оптимизировали школу в селе ….., Ура, перемога! Оптимизировали автовокзал, оптимизировали ФАП, оптимизировали автобусные маршруты.

    1. Да,страна оптимизаторов!Такими темпами скоро Украину оптимизируют.

Comments are closed.