В ямпільському відділенні поліції пройшла реорганізація

Замість Ямпільського відділення поліції в селищі працює відділення поліцейської діяльності №1 (с. Ямпіль) Шосткинського районного управління поліції ГУНП в Сумській області

Про це під час свого виступу на сесії Ямпільської селищної ради повідомив заступник начальника відділення Юрій Родителев

1 січня пройшла реорганізація, з 58 співробітників у штаті відділення залишилось 28 чоловік, решта закріплені за Шосткинським районним управлінням поліції. Мова йде про підрозділи слідства та карного розшуку, – зазначив виступаючий.  

Юрій Родителев повідомив, що у кожній громаді планується створення поліцейських станцій. За ними буде закріплений один офіцер поліції на кожні п’ять тисяч населення. Він матиме обладнане приміщення і підпорядковуватиметься голові громади.

7 thoughts on “В ямпільському відділенні поліції пройшла реорганізація

  1. 1 офицер на 5000 населения… Неплохо реорганизовали.Даже при наличии ОГРОМНОГО желания работать,он физически не в силах будет проводить хоть какую-то работу по профилактике да и по присмотру за своим участком.А учитывая желания работать и расторопность наших органов, можно сказать,что спасайся и защищайся каждый как можешь.

  2. Осталось оружие разрешить и все.. Дикий Запад…

  3. Те кто остался и то заступают на смену пьяными. Лучше бы нормальных сотрудников набрали. Приходишь в отдел и аромат перегара сразу встречает.

Comments are closed.